Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit kéne még...

Szerintetek mennyit kéne még fogynom? Hány kilónak tippeltek? (kép)

Figyelt kérdés

Én kb. 3 kilót szeretnék még fogyni,de már csak nagyon lassan megy. Hetente csak 0.3-0.4 kg-t fogyok. 172 cm vagyok,és 70 kg-ról indultam.


kép : [link]


2011. okt. 16. 11:44
1 2 3 4 5 6
 51/56 A kérdező kommentje:
Nem kerülöm el a súlyzókat ;) 20 perc kardió - 40 perc súlyzós edzés - 20 perc kardió. Személyi edző által összeállított gyakorlatok :)
2011. okt. 21. 17:29
 52/56 anonim ***** válasza:
te tényleg 58-60 kiló vagy? :O nem nézted el, nem vagy kevesebb? mert nekem pont ezek a méreteim most, én is 70ről indultam, és jelenleg is sokkal dagadtabb vagyok nálad :D baromi jól nézel ki. ne fogyj többet, csak vegyél szexis ruhákat és élvezkedj, h megbámulnak a srácok. ;)
2011. okt. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:

te normális vagy ??

ez a kérdéss még azt is legyaláza h az ujjazástól lehet-e csaj terhes...

az eszed kéne átmosni ne is haragudj..:/

hizni kéne drága... és akkor lenne valami nőiess alakod mert ez borzalmas ( női szemmell :)

2011. dec. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim válasza:
a kerdes az lenne hany kilot kene hiznod?
2012. jan. 6. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:

Kilátszanak a bordáid!!! Hova akarsz fogyni! Ráadásul fejletlen a felsőtested! Ott formásodnod kellene!

És elárulom neked hogy 0,3 kg fogyás az nem fogyás! Az egy pohár víz súlya!

2012. jún. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim válasza:
Anorexiás vagy!!! Az agyadat kell megnézni! Csak a figyelmet akarod magadra felhozni, a középpontban akarsz lenni vagy mi??
2014. júl. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!