Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ism. Ertek kaja napló alkalmaz...

Ism. Ertek kaja napló alkalmazást (akár angolul) vagy van valahol letölthető excel, amiben a képletek már benne vannak?

Figyelt kérdés

Remélem értitek mire gondolok :) Olyan, amibe le tudom írni az ételt, a mennyiségét, és néhány dolognak alapból tudja a kcal tartalmát, néhánynak meg nekem kell beírnom, de ha már tudja hány gramm valami, akkor kiszámolja a konkrét kcal értéket, illetve összeadja a napi számokat.


Angolul is jó, meg iPhone app is lehet. Biztosan van ilyen, csak nem tudom hogy kellene keresni, amiket találok azok felületesek és nem testreszabhatóak.


2011. okt. 21. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
tudom mire gondolsz és valahol láttam is talán egy body builder honlapon.. utánna nézek hátha meglesz
2011. okt. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Keresgélek én is, hátha találok valamit. Csak ugye mindet letölteni, kipróbálni, kitalálni melyik jó, elég melós, hátha valaki már végig játszotta ezt, és megtalálta a legjobbat. Szerintem sokmindenkinek hasznos lenne.
2011. okt. 21. 10:05
 3/7 anonim ***** válasza:
[link] ez valami olyasmi :)
2011. okt. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
myfatsecret programra keress rá. nekem is itt ajánlották, de én még lusta voltam megnézni mi az:S
2011. okt. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2011. okt. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Shape Up iPhone alkalmazás a nyerő! Kb. mindent tud, amit kell, vihetsz fel adagokat, grammokat, beltartalmi értékeket, el tudod menteni, vannak leggyakoribb ételek, meg minden. Nagyon jól használhatónak tűnik, iszonyat praktikus! Ha valakinek szüksége van rá, annak ajánlom szeretettel. Eddig tényleg nagyon tetszik.
2011. okt. 21. 11:48
 7/7 anonim ***** válasza:
2011. okt. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!