Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Beválhat? Szerinted milyen lenne?

Beválhat? Szerinted milyen lenne?

Figyelt kérdés

A fogyókúrám(pontosabban életmódváltásom) végén járok, már csak egy nagyon kicsi kell az álomalakhoz, de ez a rész a legnehezebb..az a lényeg, hogy rásegíthetnék valamennyire egy fogyasztó-emésztést segítő övvel?(minden testrészen használható) Szerinted segíthet egy kicsit?


(Egyébként azért írtam le az elejét, hogy nem egy lusta szar vagyok, aki nem akar mozogni.)


2011. okt. 22. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kockáztass. Lehet hogy tényleg fogynál tőle, de anyukám mesélte hogy huszonéves korában vett egy ilyen övet és egyszer olyan lett tőle a bőre mintha megégette volna... Még most is látszik a helye pedig már nem fiatal csitri:) Inkább várd ki az eredményt :)
2011. okt. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a baj hogy szorít a határidő:/
2011. okt. 22. 14:30
 3/4 anonim ***** válasza:

(nem értem hogy lehet egy életmódváltásnak a végén járni, vége csak a fogyókúrának szokott lenni)


Szerintem az égvilágon semmit sen használnak ezek az övek. Van pár kérdés ilyen témában a topikban, többnél részletesen is le van írva, hogy ezek az övek csak a pénztárcát fogyasztják, amúgy 100% kamu.

2011. okt. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ne ilyen övekre költs. ha tényleg van felesleges pénzed, akkor én inkább az L-karnitint ajánlanám, de nem fogyasztószerként, csak segítőként. Edzés előtt beveszel belőle, és fokozottabb a zsírfelhasználás. De ha nem mozogsz semmit, akkor semmit se ér!
2011. okt. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!