Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hétvége alatt lehet hízni?

Egy hétvége alatt lehet hízni?

Figyelt kérdés
Fogyni szeretnék picit, vagy legalább súlyt tartani, de ez a hétvége nagyon durva volt. Mindkét nap szülinapoztunk (egyszer itthon, egyszer vendégségben) így volt minden: több szelet torta, sósmogyi, 1 tábla csoki, kókuszgolyó, nagy vacsi :S Szerintetek híztam és ha igen mennyit? Nem is merek holnap ráállni a mérlegre. Am 53 kg voltam (tippelhettek is hogy híztam-e és majd holnap megírom :D)
2011. okt. 23. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Holnap 56 leszel.
2011. okt. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem lehet hízni. akár 56 kg-t is mutathat a mérleg, ez nem zsír. csak benned van a cucc, amit megettél. ennek súlya van. plusz a víz, amit megköt, meg a glikogénraktáraid, blabla...


komolyan ne hisztizzetek már egy normálisabb kajanap után, annyira idegesítő!

2011. okt. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 7végenként ált. nem foglalkozom ezzel, szombat-vasárnap szabadnap xD

Hétfőtől péntekig figyelek a kalóriákra.

Most nekem is 2 kg-al többet mutat a mérleg, de holnap már összébb húzom magam, keddre szerintem visszaállok.

2011. okt. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
48%
Lehet :) Akár hét közben is... Én tegnap kiálltam az udvarra és mint a néptáncosok... ordítottam hogy: híííííííí
2011. okt. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Olvasva kérdésed, elővettem a mérleget és nekem pl. +1,1 kg:(

Majd szét vet a düh! 1 nap vendégségben voltam és valóban torkoskodtam, pedig csak óvatosan "kóstolgattam"

Na mától megint zöldség diéta!

2011. okt. 24. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet hízni, de egyébként sem jó az, amit csinálsz és többen csináltok.

Egyik nap diéta, másik nap teleeszed magad.

Ez nagyon káros, és egészségtelen.

Amúgy sem kell még egy szülinapon sem összeenni mindent.

Amit leírtál az nagyon sok.

Ne egyél ennyi édességet, nassolni valót, és akkor diétáznod sem kell majd.

2011. okt. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hétvégén általában velem is elszalad a ló, de legalább én hétvégén többet is mozgok sokkal. Eddig a súlygrafikonom lefelé mutat mégis, úgyhogy olyan túl nagy aggodalomra nincs okom...

Ma pl. grammra ugyanannyi voltam reggel, mint péntek reggel, pedig nem kevés édesség csúszott le hétvégén. Nyilván így lassabb a fogyás, de ha elhízni volt időd, akkor lefogyni is adhatsz magadnak. Bár nem nagyon hiszem, hogy az 53 kilódból fogynod kéne.

2011. okt. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!