Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A csokis csigában kb hány...

A csokis csigában kb hány kalória lehet?

Figyelt kérdés

Gondolom senkinek se kell bemutatni, de elég sokféleképpen csinálják, én speciel ilyesmire gondoltam:

[link]

nem tudom lemérni, nincs itt mérlegem, és nem is lesz, mert csóró diák vagyok. :) Sehol sem találtam erről adatot, csak egy saccra lennék kíváncsi tőletek. 500 kalória? 300? Több v kevesebb?


2011. okt. 24. 22:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Kit érdekel? Szerinted mi lesz a gyorsfelszívódású szénhidráttal? Ott fog várni a véredben mind hogy majdcsak elhasználod? Elárulnám hogy egy ilyen szemét kaja teljesen felszívódik fél óra alatt és glikogén valamint zsír lesz belőle. De ha nem sportolás után vagy és a glikogénraktáraid televannak akkor az egészből zsír lesz.
2011. okt. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Jól beszél az előző sajnos el kell fogadni hogy egy diétába ilyesmi nem fér bele. Sokan azt hiszik, hogy a napi kalóriamennyiség amit fogyaszthat diéta alatt kedvünk szerint alakítható pedig nem.. pl tegyük fel hogy 1500 kalóriával diétázol, és azt hiszed hogy ha egy csokis csiga mondjuk 400 kalória( nem tudom mennyi csak írtam vmit) akkor semmi gond max 1100 azt eszek mellé és le van tudva. Hát ilyen nincs. Ahogy az előző írta az ilyesmit ha nagy mennyiségű sportolás után eszed, akkor felhasználja a szervezet egyébként raktározza. A napi kalóriamennyiségednek megfelelő arányokban szénhidrátokat, fehérjéket és zsírokat kell tartalmaznia, cukrok, édességek stb nem nagyon férnek bele..
2011. okt. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A sporttal lehet kompenzálni csak akkor az már nem diéta elveszíti a sport a zsírégető hatását, viszont a súlyodat tudod tartani, kérdés mi a cél. EGyébként hogy valami jó hírt is írjak, a legkeményebb diétánál is lehet hetente egy napot tartani amikor bűnözöl és megeszel ilyesmit ,vagy kicsit meghaladod a kalória mennyiséget, ez azért jó mert kicsit felpörgeti az anyagcserédet, ami a folyamatos hosszú diéta alatt eléggé lelassulhat, a gyors anyagcsere pedig a zsírégetés motorja. Ez a bűnözés pszichikailag is jót tesz! ;)
2011. okt. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
viszont az tényleg heti egy nap legyen, de ne úgy hogy vasárnap bűnözök kicsit, aztán jövőhét kedden! :) Legalább 6 7 nap teljen el köztük, a testmozgás meg megmarad. Sok sikert!
2011. okt. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
0%
sok
2011. okt. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
azert szerintem az durva lenne ha minden egyes gyorsfelszivodasu dolog zsirban rakodna le. en majdnem minden nap eszek vmi edesseget melle egy dekat nem hizok. igaz sosem eszek tobbet napi 1500 kalorianal. ha az amit irtok 100%-ig igaz lenne akkor en mar egy 80 kilos hajpacni lennek ( most vagyok 47 kg,32 evesen) regebben 70 kilo voltam.
2011. okt. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A testünk alapanyagcseréje az energiaszükségletünk nagyobbik felét teszi ki és főként zsírral fedezzük. Tehát csak azzal hogy valaki létezik testsúlytól függően közel ezer kalóriát éget el zsírból naponta. De ez nem azt jelenti hogy akkor nyugodtan raktározhatjuk, be lehet vinni 2500 kalóriát úgy hogy egy deka zsír nnem lesz belőle meg 1500at úgy hogy feléből zsír lesz és akkor máris súlytartásnál járunk. Illetve zsírtartásnál mert a súlyunk nagyobb arányba csökken ha a glikogén raktráakat merítjük. Sőt olyankor katabolikus állapotba kerül a test és a szokásosnál is nagyobb arányban raktároz el zsírt és jobban bontja az izomzatot így sokkal gyorsabban csökkennek a kilók.
2011. okt. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

2 dolognak túl nagy jelentőséget tulajdonít mindenki:

-kalória

-testsúly

sem a kinézet sem a zsírból való fogyás nem csak ezektől függ.


emmelé még jön az is hogy összekevritek a testsúlyvesztést a zsírvesztéssel ,mikor bizonyos esetekben még akár egymás ellentéte is lehet a két dolog.

2011. okt. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
NEM azt kérdeztem, hogy szerintetek jó dolog-e, hogy ezt eszem. NEM kértem kioktatást. TUDOK RÓLA. Ha azt kérdeztem volna, hogy jó-e, hogy csokis csigát eszem, igen, elfogadhatóak lennének a válaszok. Viszont az ÉN kérdésemre SENKI nem válaszolt. Szóval köszi eddig a semmit, várok tovább.
2011. okt. 25. 22:55
 10/17 anonim ***** válasza:

Nos, ha nem fogyni szeretnél csak a kerek világképedhez fontos akkor írd ki inkább az ételek italok kategóriába, ott lehet tudják. :D

A fogyózáshoz semmi köze ezekszerint a kérdésnek.

2011. okt. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!