Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyorsan szeretnék fogyni!...

Gyorsan szeretnék fogyni! Hogy lehetne?

Figyelt kérdés
milyen fogyókúrák vannakk az én problémámraa (1-2 heteset)
2011. okt. 26. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Legális egyáltalán hogy ennyi eszed van?


A testsúlyodtól függ az alapanyagcseréd, aminek egy részét zsírból fedezed + megfelelő mozgással pár100-al több kalóriát el lehet égetni zsírból, ez jóesetben is alig több mint 1000kalória ami egy hét alatt 1kiló zsír.

Persze lehet ennél gyorsabban is fogyni csak nem zsírból hanem izomból.Amit leirtam az is már nagyon ideális állapot, ha nem megfelelő az étrended vagy a mozgásod hanem fogyókúrázol vagy hasonló baromságot csinálsz akkor lehet hogy a zsír egyáltalán nem fog csökkeni csak a testsúlyod.

2011. okt. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

véradás. gyors fogyás nem létezik, tömegvesztés igen. menj el wc-re, vagy mint írtam adj vért. ne egyél/ ne igyál. így csökkenni fog a tested tömege.

minden más vonatkozásban 1. válaszoló írása az irányadó.

2011. okt. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak gyors ütemű fogyókúrák, de az a kinézetet nem nagyon változtatja, csupán a mérleg tud róla. Nem tudom, miért szeretnél gyorsan fogyni, lehet hogy valami különleges alkalomra, hogy beleférj a ruhába... Viszont a gyors fogyókúrák, ahol az ételbevitel minimális, általában csak a vizet hajtja ki, ezért a mérleg 3-4 kilóval kevesebbet mutat, de pl. a feneked ugyanakkora marad 1 hét után is.
2011. okt. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1-2 hét alatti egészséges fogyás=> 1-2 kg.

Ennél többet nem tudsz leadni ZSÍRBÓL.

Persze ilyen parasztvakítós diéták léteznek, neked kell eldönteni, megéri-e...

2011. okt. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Bécsi diéta, gyenge leszel,kikészülsz,talán bele halsz, de FOGYSZ.
2011. okt. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
Üsd be gugliba, hogy diéta..kihoz sok oldalt, ahol fel van sorolva az összes diéta fantázia neve (13 napos, Amerikai diéta, stb.) Ezek közöt nézelődj, hátha az egyik szimpi neked és kezd el.
2011. okt. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!