Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Súlytartáshoz hmm? ;)

Súlytartáshoz hmm? ;)

Figyelt kérdés

Súlyt szeretnék tartani : 13/ L és 160 cm 45 kg.

R: 1 dl mézes tej, 1db zsömle ( a zsömle belsejét sajttal, kis majonézzel összekeverve bele töltve, 1 db hajszálvékony pulykasonka és egy kis káposzta)

T: 1 db alma, 1 db körte

E: bolognai spagetti ( anya ezt csinálja- am kis adagban)

U: 1 zsömle ( benne : 1db pulykasonka, kis margarin és uborka)

V: 1db répa

Ezt fogom holnap enni. Arra lennék kiváncsi h súlytartáshoz megfelel?


2011. okt. 27. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
A répavacsi helyett inkább egyél rántottát vagy virslit vagy virslis rántottát:)aza répa az semmi
2011. okt. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát lehet h eszek majd mellé még uborkát, de annyira nem szeretnék bevacsizni :)
2011. okt. 27. 19:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Elég 1-2 tojásból,vagy egy virsli egy főtt tojás. Csak hogy legyen valami íze annak a vacsinak,a répa-ubi kombó... :/ De ha te szereted akkor,oké:)
2011. okt. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A mézestejet meg jól megkívántam tőled:) Szóval a holnapi reggeli zsömimet én is mézestejjel eszem majd :D
2011. okt. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:D köszönöm az értelmes választ :) am a mézes tejet én is hnap fogom elöször kipróbálni de biztos nagyon finom lesz :D nyamii :P
2011. okt. 27. 19:48
 6/10 anonim ***** válasza:
a vacsi kivételével szerintem teljesen rendben van. vacsira simán ehetnél tojást, vagy ha csak zöldséget akarsz, akkor valami finom salit (pl. görög:)
2011. okt. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Súlytartáshoz kiszámolod a napi kalóriaigényed és nem léped át.

Ennyi.

Nem írtál értékeket,adatokat,uh a kérdésedre konkrétan válaszolni nem lehet,de kevésnek látszik ebben a formában és fehérje szegény.

A hajszálvékony sonka kihangsúlyozása meg butaság.

Nem a fehérjétől fogsz meghízni,uh nyugodtan rápakolhatsz reggelire két zsömlébe 15-20 dekát,nem 1 szeletet.

2011. okt. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
az a baj hogy éhes voltam délután és meg uzsi után megettem 3 db almát és ittam 2 dl 3 az 1-ben nescaffet tejjel :// de ma fogok tornázni is úgyhogy lehet h nem volt olyan nagy baj :) sztetek??
2011. okt. 28. 15:46
 9/10 anonim ***** válasza:
na jó.Ezt már nem hiszem el.kamu kérdés.
2011. okt. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát már megbocsáss de ez mért lenne kamu kérdés? Ha azt írtam volna h 13/L és 160 cm 45 kg DE még akarok vagy 10kg-t fogyni akk lenne talán kamu, de am ezt most hogy érted???
2011. okt. 29. 06:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!