Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Béres Alexandra súlykontroll...

Béres Alexandra súlykontroll program?

Figyelt kérdés
Szóval a napokban rendeltem meg a Béres Alexandra Súlykontroll program c. könyvet.Szerintetek hatásos?
2011. nov. 6. 13:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem hatásos, sokkal egészségesebb, mint Norbiék rendszere, de igazából enélkül is le lehet fogyni, ha az "alapszabályokat" betartod. Semmi cukor, fehér liszt, délelőtt szénhidrát, délután, este fehérje stb.

Nekem egy bajom van vele, hogy nagyon kell számolgatni az adagokat, grammra adja meg az adagokat és számomra macerás lett volna erre figyelni.

De ha valakinek van ideje, kedve számolni, oda tud erre figyelni, akkor hatásos. Na meg egy idő után az ember már ránézésre tudja, hogy miből mennyit szabad enni.

2011. nov. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!