Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hasról és csípőről hogyan...

Hasról és csípőről hogyan lehet fogyni? 13/L

Figyelt kérdés
170 cm felett vagyok és 60 kg körül. Mindig nézem a hasamat a tükörben, szemből és oldalról is. Ha behúzom a hasam akkor egész jó, de leginkább attól tűnik nagynak,hogy széles a csípőm:( Nem szeretek sportolni, mert nem is vagyok sportos, sajnos lusta vagyok és gondolom ez is közrejátszik,hogy nem mozgok eleget. :/ De szívesen lennék sportosabb. Ti mit ajánlotok?
2011. nov. 7. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Rendszeres mozgas, es keruld a tukrot!
2011. nov. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 LadyLee ***** válasza:
Hát ha széles a csipőd és ez zavar elsősorban, azzal nincs nagon mit kezdeni. Fogadd el magad és - ha tetszik, ha nem szerintem valamit kezdj el mozogni. Nem is feltétlenül kell valami brutális sportra gonolni. Ha nem szereted a klasszikus sportokat, menj el mondjuk táncolni, hastáncolni, jógázni, bármi hasonlóra. Annyi mozgásforma létezik, kizártnak tartom, hogy egyikben se találj örömöt. Csak próbálj ki néhányat.
2011. nov. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a fogyókúrához fiatal vagy még, így inkább sportolnod kéne! Az ételmegvonás kamaszkorban árthat a tested fejlődésének, és a melleid formálódásának. Javaslok egy jó barátnődet, aki veled csinálja végig, vagy csak biztat téged! Így egy idő után nem leszel lusta, és lehet megszereted a sportot is. Hajrá!
2011. nov. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=xvh2MtreZnE

és járj táncolni(abból is rengeteg féle van),aerobicozni,vagy valami olyan sportra/mozgásformára,ami közben zenét hallgatsz:)

én se szeretek sportolni,de táncolni,és úgy ugarabugrálni ütemre,nagyon szeretek(leginkább táncolni):D

szerintem próbáld ki,és ne ijedj meg tőle ha nem megy első pár alkalommal,ahhoz hogy menjen el kell telnie egy hosszabb időnek(valakinek pár hónap,van akinek 1-2 év),de miután már egy apró fejlődést fogsz látni hajtani fog,hogy legyen még jobb,csak tényleg próbáld és ne szégyenlősködj(én is azt csináltam először,aztán próbáltam,aztán most már egész jól megy):D

2011. nov. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!