Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ma már nem vacsorázok, ez...

Ha ma már nem vacsorázok, ez a nap még diétásnak mondható?

Figyelt kérdés

Szerintem ma már nem eszek, mert az már sok lenne.

Reggeli:25dkg zsírszegény túró+1 narancs

Tízórai:1 alma

Ebéd:15dkg tonhal+1 tányér(nem nagy) borsófőzelék

Megyek mindjárt edzeni, de ma már nem eszek a borsófőzelék miatt, mert az nem épp a legdiétásabb étel..


2011. nov. 10. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem már a tonhalat sem kellett volna megenned, menj edzeni minimum 3órát hogy helyrehozd ezt a napot mert holnapra meghízol -.-"
2011. nov. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Végülis lehet, hogy 1000 kcalt is megettél ma! Botrány!
2011. nov. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha utána számolsz, rá fogsz jönni, milyen keveset ettél.
2011. nov. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Már rájöttem, hogy nem volt sok, csak a tonhal nagyon eltelített, meg nehezen emésztettem meg, és úgy éreztem, hogy sokat ettem.Vacsoráztam is, de inkább jobb ötlet lenne most tömegelni, és azt a kis felesleget(159cm/47kg vagyok) meg majd később leadom.Vacsorára 20 dkg zsírszegény túrót+15dkg natúr joghurtot ettem 1 paradicsommal.Ja meg lehet, hogy sok a túró, amit eszek, de nagyon túrófüggő vagyok, meg gondolom bajom nem lesz tőle.Ja és megpróbálok minél kevesebb zsírt felszedni magamra tömegelés alatt.
2011. nov. 10. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!