Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anyáék miért nem hagynak...

Anyáék miért nem hagynak lefogyni?

Figyelt kérdés
Én próbálom betartani a diétát de nem megy ha a kezembe adnak egy energiaitalt és addig b****ogatnak ameddig meg nem iszom, hogy mit diétázol idd meg nem lesz semmi bajod, meg megsértődnek ha nem eszem tele magam édességgel :(
2011. nov. 24. 21:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Biztos azért mert csontsovány vagy. A mostani tiniknek önértékelési zavaruk van.
2011. nov. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem minden embernek ez a központi problémája...
2011. nov. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
súly? magasság? kor?
2011. nov. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ha duci vakkor mond meg nekik, hogy inkább támogassanak a fogyásban.

ha viszont sovány vagy és úgy akarsz még jobban lefogyni, akkor nyilván az energia itallal és édességekkel akarnak felhízlalni, viszont ez csak ront az egészségeden, mert a sok cukor vitaminhiányossá és alultápláltá tesz. egyél rendes kajákat, és ne cukrozd magad.

2011. nov. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%

Súly: 45

Magasság: 170-175

Kor: 14

2011. nov. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%
Babám csontsovány vagy, inkább hizni kéne.
2011. nov. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%
Már így is nagyon sovány vagy,ne akarj még jobban lefogyni. Inkább fel kellene szened néhány kilót.
2011. nov. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsi, de ezt a súly-magasság-kor kombót egy VÁLASZADÓ írta, NEM a kérdező, ti meg egyből ugrottatok (azaz simán tippelt a nyafogásból, hogy kb ennyi lehetsz, de ez nem tuti)...hacsaknem TE MAGAD voltál, kérdező! Egy másik regisztrációból akár.
2011. nov. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Ha tényleg van rajtad súlyfelesleg és leakarsz fogyni, akkor sztem oltsd be anyádékat, hogy rohadtul nem segítenek.


Ha tényleg 45 kiló vagy akkor meg felejtsd el a diétát.:D

2011. nov. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Dehogy írta a kérdező, ezt szimplán egy jóindulatú és természetesen biztos, hogy mindentudó válaszoló írta.

Amíg nem írt semmit nem kéne nekiugrani;)

Másrészt meg igenis van ahol tömik az embert, vagy tömNÉK, saját szememmel láttam, szerencsére nem az én családomban volt az eset. És a csajszi abszolút nem volt sovány.

2011. nov. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!