Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Alli nevű étrendkigészítő?...

Alli nevű étrendkigészítő? Vélemények?

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem ismerem,de nem is akarom megismerni.Én úgy gondolom,ha sikerül leadni azt a felesleget ami rajtam van saját erőből,akkor jobban fogok vigyázni,hogy ne jöjjön vissza.Próbáld meg nélküle,vagy annyira erős,hogy legyőzd magad.
2009. máj. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
iszonyat drága és állítólag nem éri meg mert nem zsírégető hatása van csak nem hagyja a bevitt zsírt mind felszívódni és hasmenés formájában az kijön belőled, valami másik fogyikapszulának az utánzása csak a neve más, de állítólag nem nagy cucc. Próbáld ki a herbafastot az étvágycsökkentő
2009. máj. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
8 tablettát szedtem be, undorító mellékhatásokkal jár, 12ezer forint és ha kell szívesen továbbadom a megmaradt 80 tablettámat 7ezer forintért.
2009. júl. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem fogom kipróbálni az Allit, ha azt mondjátok, hogy ez is csak egy újabb pénzkidobás. Kösz, hogy mrgosztottátok velem a tapasztalataitokat!
2009. júl. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Alli 75db eladó akit érdekel!
2009. okt. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xxxm válasza:
Sziasztok!Látom alliról a véleményeket és szerintem nagyon jó én használtam.Nem egy hétig kell szedni,hanem folyamatosan amíg el nem fogy.És tényleg zsírégető mert ez kb.2 hét múlva látszik a székleteden és meglátjátok mennyi zsír jön ki.Úgyhogy aki még nem szedte kb. 1 hónapig az nem is tud véleményt mondani,csak az aki már használta.Nekem az a véleményem hogy jó mert a zsír kijön belőled a székleten keresztül ürül ki.Úgy hogy merem ajánlani mindenkinek.Mert nagyon jó és hatásos!!!!!!
2011. jún. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!