Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt látszik majd...

Dexy kérdése:

Mennyi idő alatt látszik majd a torna eredménye?

Figyelt kérdés

Napi 40 perc, 20 hasizomra, 20 popsira és csípőre.

159 magas vagyok, 57 kg, tehát 5-6 kg felesleg a hasamon és a csipőmön rakodott fel.

Kitartó vagyok, de türelmetlen is. 4 napja kezdtem az edzést, és sokkal kevesebbet eszek, szénhidrát és cukor teljesen mellőzve.


2011. nov. 30. 21:31
 1/6 anonim válasza:

Fogyáshoz idő kell és TÜRELEM.:)

A szervezetnek fel kell fognia hogy fogyózol és az általában egy hát szokott lenni szóval csak kitartás még egy hét és már látszódni fog valami.:) amúgy nagyon ajánlom a futást heti 2szer 30percig nagyon jó alakot csinál második futásnál meg már érzed h keményebbek a vádliaid ;D

2011. nov. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, minek kell látszódnia. A kevesebb zsírnak vagy a nagy izmoknak? Az aerobik jellegű edzés, amit csinálsz, elsősorban kalóriaégetésre jó, izomnövelésre nem igazán.
2011. nov. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a háj eltünésének jeleit várom:)
2011. nov. 30. 21:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Heti fél kiló a normális, heti egy kiló már szép teljesítmény. Egyébként a mérőszalag előbb mutat eredményt, mint a tükör.
2011. nov. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szénhidrátot nem tudod mellőzni:))) Csak a rossz szénhidrátot, mint a cukor!
2011. nov. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor rosszul fogalmaztam. új még nekem ez a dolog. Nem eszem, kenyeret, tésztát, sütit, csokit, lisztes dolgokat.
2011. nov. 30. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!