Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges ez? Nem az van...

Lehetséges ez? Nem az van hogy ilyenkor hízunk? Persze jó ha nem csak. :D

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és koplalással fogytam le ( nem direkt csak volt néhány gondom és nem ettem )de azután " visszaálltam" a normálra és nem olyanokat ettem mint párolt zöldség stb. hanem sokkal hízlalóbbakat most mégis úgy látom megint fogytam és már 1 hónapja vagy kicsivel régebbóta van ez

kb így áll egy napom :

reggeli : suliba szendvics ( mondjuk rozsosból mert azt jobban szeretem)+ gyümi

ebéd : ami van , nagyon sokszor egy nagy süti pl : mákos tekercs vagy kakaós csiga ( ezelött is nagyon sok iyet ettem és nem tudok róla leszokni ) vagy főzelékek pl : krupmli, bab ( bár az nem disznóból mert nem ehetek hanem mondjuk marhanyelvből )

délután eszem vmilyen gyümit vagy zöldéget

este pedig szendvics, vagy igazándiból amit kívánok,mostanában egy pogi

20-00 után nem eszem de max 10 kor már alszom , sportolni nem járok csak a suliba gyaloglok meg az 1000 lépcső mivel nincs lift

kb 1600-1880 at kéne ennem amúgy


2011. dec. 5. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mi a kérdés? Hogy lehet-e koplalással fogyni? Igen, lehet. De úgy jó esélyed van rá, hogy jelentősebb izmot veszítesz.
2011. dec. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az hogy hogy-hogy fogyok mikor eszem ?
2011. dec. 5. 18:15
 3/7 anonim ***** válasza:
velem is ez van. ha fogyósan étkezem, hízok, ha összeeszek mindenféle szénhidrátot fogyom..
2011. dec. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kevesebbet eszel, mint amennyi a szükségleted. ERkkor lehet fogyni. Amit összeírtál, nem tűnik valami óriási zabálásnak.
2011. dec. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
úgy hogy élő ember csak akkor fogy, ha eszik. ha nem eszik, akkor meghal, és már halott ember féle fogyásról beszélnénk. ez nem szokott téma lenni.
2011. dec. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

de a sütik meg az effélék amit szite mindennap eszem nem raktározódnak ? jó ha nem de mindenhol azt írják

szóval ha belefér a kcal szükségletbe bármit lehet enni ?

2011. dec. 5. 20:09
 7/7 anonim ***** válasza:
igen, legfeljebb 30 év múlva kicsit bánkódva fogsz visszatekinteni, hogy tinédzserként elkezdtél "bármit" enni normális emberi (egészséges) ételek helyett.
2011. dec. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!