Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kg legyek? Vagy nem is...

Hány kg legyek? Vagy nem is fogyhatok a gének miatt?

Figyelt kérdés

nagyon-nagyon nagy a hasam és acombom. A hasamat be tudom húzni :) a combom nem tudom behúzni :( 148cm vagyok, mindneki azt mondogatja(kb 3 éve), hogy majd jövőre nőni fogsz, de ez eddig nem jött be. fél év alatt 3 kg ment le tartósan. eredeti súly: 65kg, szeretném: 50kg(jövőre újm osztályom lesz).

Emellett az a helyzet, hogy a szüleim se egy pálcikák... Lehet, hogy nincs is esélyem fogyni emiatt??

Na meg jön a karácsony, mit tegyek, mi legyen a "tömegcél"?


2011. dec. 5. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogyhatsz, lehet hogy nehezen de nem lehet mindent a génekre kenni, meg lehet csinálni kiratással! 50 ég 148cm-hez sok, (hány éves is vagy?) kb 40-45nek kéne lenned.
2011. dec. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hány éves vagy, 13-14? mit sportolsz?

mit ettél és ittál ma ill tegnap?

hogyan próbálsz fogyókúrázni, hogy ment le az a 3 kg?

2011. dec. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

14 éves. Ma reggeL: 2 szelet tk. kenyér+rá cssonka, saláta. suliba 3.szünetben 1 alma. Ebéd: menza, uzsi: itthon 1marscs.vacsi:kefir.inni: suliba megittam 1 l teát, és itthon kb 1l vizet. Tegnap: reggel paprika, sajt és kenyér (2db tk.). 10órai:körte, ebéd:menza, uzsi: 1 kefír, vacsora: már nem emlékszem, d eszerintem tejet ittam, és kenyeret ettem 1 szeletet paprikával.

Ma azért volt a csoki, mert versenyem volt, és nálunk szokás, h versenyre csoki.

KB ennyi. Ja, és kcalt is számolok, napi 1300kcal kell ahhoz, hogy 45kg legyek, és én 1100 és 1300 között eszem. Emellett sportolok(tesióra, ami elég kemény, edzésszerű az új tnárral+) heti 2x 1 óra röplabda és 1 óra kosárlabda. (+napi 2x 500m gyaloglás(gyorsan) 6kgos súllyal a hátamon- 2 villamosmegálló séta táskával)

Ennyi!

2011. dec. 5. 20:57
 4/5 anonim ***** válasza:

képet tennél fel? vagy privát üzenetben, csak rendesen felöltözve legyél rajta és fej nélkül!!!!


nem eszel túl sokat még csokival sem, elég sokat sportolsz, elég fura, hogy nem fogysz


gyerekorvoshoz menj el légy szíves és kérj egy kivizsgálást, mert lehet van egy kis pajzsmirigygondod vagy egyéb egészségügyi probléma - doki fog segíteni a fogyókúrában is

2011. dec. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A génekre nem foghatod! Csak gondolom átvetted a szüleid táplálkozási szokásait ami feltehetően rossz,mivel írtad hogy ők is kövérek. Ezen ell változtatni és kalóriadeficitet létrehozni,ezzel tuti fogysz.
2011. dec. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!