Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi volt a max. Amit 1 hónap...

Mi volt a max. Amit 1 hónap alatt lefogytatok? És hány kg-ról indultatok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
14 és ha jól emlékszem, 72
2011. dec. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

6.3 kg.

92-ről indultam, első hónapban 6 kg ment le, majd beállt havi 4 kg-ra.

Most 72 vagyok.

Voltam 71 is, de nyáron nagyon elengedtem magam, így visszakúszott 2 kg.

Azóta újra nekiduráltam, magam, de már nem olyan sebességgel megy, gondolom kevesebb van hátra.

Kb. 64-66 kg szeretnék lenni, majd meglátjuk melyik tetszik :)

Eddig 37 kg-n vagyok túl :)


Neked mennyit kell leadnod?

Sok erőt és kitartást hozzá!

2011. dec. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

2. vagyok.

Ez bután jött ki most olvastam el, hogy mit írtam.

Most 92-ről indultam, ezt naplóztam ezért tudom ilyen pontosan, de eredetileg 109 kg-ról.

Terhesség előtt híztam ekkorára, majd szoptatás mellett odafigyelve az étkezésre, sokat sétálva jutottam el 92ig, és onnan naplózom.

Viszont a diéta + mozgás kombót idén márciusban kezdtem 92 kg-ról.

Üdv.

2011. dec. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én 77ről első hónapban kb. 2-t, aztán leküzdöttem keservesen 3 hónap alatt 72-re...

utána pihentem egy kicsit, és folytattam tovább, de megrendeltem egy zsírégetőt (nem az agyonreklámozott sz.rokat, hanem olyat, ami diéta és sok mozgás MELLETT rásegít a fogyásra), és ugyanazzal az étrenddel és mozgással 1 hónap után végre 68 kg vagyok :) még 4-5 kiló van hátra, remélem, 2 hónap alatt meglesz :)

2011. dec. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!