Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » ELÉG FONTOS -> ricinusolajtól...

ELÉG FONTOS -> ricinusolajtól lehet fogyni? Az ugyebár természetes hashajtó hatású gyógynövény. Leggyakrabban milyen időnközönként lehet bevenni 1-2 kanállal?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
hashajtástól lehet fogyni? húú, hát te kolerásokkal diskurálsz szabadidődben? :I
2011. dec. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

minden fogyasztó szer hashajtó

orvosira járok

2011. dec. 19. 12:49
 3/9 anonim ***** válasza:

nincs fogyasztó szer. téjékozott vagyok.

ha orvosira jársz azt is tudod, hogy ha a nem emészted meg a tápanyagokat (hasmenés miatt) akkor éhezni fogsz, éhezéskor nyilván saját szövetekből kell kell energiához, fehérjéhez jutnia a testnek, nehéz körülmények között nem zsír vesztés lesz, hanem izomszövet vesztés, minimális zsir vesztéssel. sőt, ha azért valamennyi tápanyag felszívódik, még nőhet is a zsír mennyiség, ennyit a fogyásról :)

2011. dec. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hashajtótól nem lehet fogyni.
2011. dec. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
orvosira jársz és ennyi eszed van??? te jóóó ég. olvass kicsit utána akkor hogy mitől fogy az ember. azt még valahol megértem hogy egy 15 éves buta kislány feltesz ilyen kérdést na de egy állítólagos orvostanhallgató?
2011. dec. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

jaj bassz.meg utolsó,hagyjad már a kérdezőt...


de amúgy a lényeg igaz,hashajtóktól tényleg nem lehet fogyni (sajnos)


max tökreteszed a szervezeted és hashajtók nélkül már nem is tudsz wc-zni és nem tudod rendesen megemészteni a kaját

2011. dec. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

értem

amúgy még most kezdtem az orvosit

2011. dec. 19. 13:45
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát én ezt el se hiszem, hogy orvosira jársz, ettől több eszednek kéne lenni. Nézz utána, hogy a hashajtózás mennyire tönkreteszi az emésztőrendszert, egy idő után az ember már nem lesz képes hashajtó nélkül székletet "produkálni ". Meg túl erős hashajtással ki is lehet száradni, káliumhiányod lesz. Úgyhogy csak hajrá, ha életed végéig tartó emésztési problémákat akarsz magadnak.

Egy ötödéves orvostanhallgató

2011. dec. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

december van. mondjuk szeptember, október, november, és december ennyit tanult, semmivel sem kell több eszének lennie mint az átlagos kérdezőknek.

idővel majd lesz. reméljük :)

2011. dec. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!