Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrás tapasztalatok?

Fogyókúrás tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Eddig a legjobban bevált dolog nálam a kevés szénhidrát, sok fehérje bevitel volt, viszont egyetemista lettem, elköltöztem otthonról így nincs pénzem minden nap tejtermékeket, pláne húst venni. Már szeptember előtt volt rajtam kb 10 kg felesleg, ez mára eléri a 15öt. Intéztem mobil szaunát és kézi masszázsgépet a narancsbőrre, viszont kellene vmi, ami fogyaszt is. Olvasgattam az adiplexről, de nem biztos, h bevállalnám. Esetleg a korpatabletta segíthet az étvágycsökkentésben? A mozgás persze jó lenne, ha lenne időm minden nap edzeni, ahogy középiskolában volt. (Bár ellenőrzött diéta, személyi edző és aerobic mellett nem fogytam egy dekát sem 3 hónap alatt, szóval ott elvesztettem a hitem ebben...) Valaki vmi tapasztalat esetleg? :)


//* Ha csak olyat tudsz hozzászólni, hogy "Mozogj sokat" vagy "Nem hiszem el, h már megint ilyen fa*ságot kérdez vki", akkor inkább ne is írj. KÖSZI *//


2011. dec. 20. 20:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

A korpatabletta az nálam semmit nem használt. Viszont az Adipex annál inkább,mert tényleg nem voltam éhes egész nap. Még a kedvenc csokimra sem tudtam ránézni:)

Viszont sokan írják hogy "veszélyes". Ezért nem is szedtem sokáig,csak amíg a szervezetem rászokott a diétás életmódhoz.

2011. dec. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És ez kb mennyi időbe került? Én is gondolkoztam azon, hogy az éhségérzetem gyakran talán csak megszokáson alapszik és ha valahogy sikerülne ezt kontrollálnom hosszú távon, talán hozzászoknék. Viszont én is olvastam róla, h veszélyes lehet, valamint így is elég rossz alvó vagyok, nem tudom mi lenne velem, ha még emiatt sem tudnék aludni :/ Egyébként neked mennyit segített?
2011. dec. 20. 21:50
 3/18 anonim ***** válasza:
82%

Nem is értem mit akarsz, amikor látszik, hogy nem akarod az egészet.


- Helyes étrend - nincs rá pénzem!

- Mozgás - áá minek az? Amúgy sincs rá időm!

- Mobil szauna, masszázsgép, adipex, korpatabletta, káposztadiéta, szauna öv, víznap - mindent kipróbálok csak ne kelljen erőlködni!


Kevés szénhidrát, sok fehérje - nahát, magadtól is tudod a választ!

2011. dec. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Kifejezetten kértem, h aki csak okoskodni tud, az hanyagolja a kommentezést... -.-"

Tanácsokat, ötleteket szeretnék kapni, nem osztást.

Amúgy te tényleg jól érzed magad attól, h most jól megmondtad nekem? :D Szép vagy mondhatom...


Mellékesen a fogyókúra rovatban biztos sok olyan kérdés található, ami tablettáról, italokról, csodaszerekől szól, szóval ha nem tetszik nem kell kérdéseket böngészned ebben a témában, mivel, szerintem senki sem kíváncsi a véleményedre amíg ilyen bunkó vagy.

Azt meg végképp nem értem, h a mobil szaunával és masszázsgéppel mi a problémád, mivel van pár előnye a használatuknak: méregtelenítés, relaxáció, persze a mellett, h segítenek valamelyest a narancsbőr kezelésében.

2011. dec. 21. 21:04
 5/18 A kérdező kommentje:
Ja még azt elfelejtettem, h ha egy hétre van 5000 Ft-od, akk nem fogsz mondjuk 1000Ft-ért egy étkezésre vásárolni húst, vagy 500Ft-ért tejtermékeket, hanem veszel egy kg kenyeret+vmi szalámit ugyanennyiért, ami kitart több étkezésig is...
2011. dec. 21. 21:10
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

hát pedig én heti 5000-ből olyan diétás és egészséges étrendet állítottam össze, hogy több fehérjét és jobb minőségű anyagokat vittem be a szervezetembe, mint több pénzből!


el kéne dönteni: láblógatva, a kedvenc kajáimat eszegetve akarok lefogyni kamutablettákkal (nem fog menni), vagy teszek is érte?


ez nem cseszegetés, szerintem elég durva egyetemre járok, és hozzá elég csóró vagyok, szóval ha nekem összejött, akkor neked is.

csak egy példa: nekem 1 kg csirkemell 1 hétre elég, ez 1200 ft. Ennyiből ki is jön 1 pizza a haverokkal, ami ugye 1 étkezés. ha úgy döntesz, hogy a láblógatás helyett tenni szeretnél valamit az egészségedért és az alakodért, akkor itt egy lista, a heti bevásárlásom nem több, mint 5e ft-ból.


1 kg csirkemell (1200) (ha meg akarod szorítani a költségeket, akkor fele lehet csirkecomb)

1 kg rizs (200) ez nekem 2-3 hétre elég

fél kg zabpehely (150) szintén 3-4 hétre

2 nagy pohár natúr joghurt (300)

2 db rozs zsemle (50)

1 doboz tojás (300)

15 deka felvágott (150)

2 kg idénygyümölcs (500)

fejessaláta, kígyóuborka (300)

sótlan földimogyoró (300)

mozzarella sajt (150)

1 kg sovány túró (800)


ez 4400 ft, és pár dolog marad a következő hétre is. a maradékból lazán tudsz venni még zöldséget, fűszereket. igen, sz.r ügy, hogy egyben elköltöd a heti pénzed és nem marad csokira hét közben. de szerintem ez is inkább segítség.

folyadék: napi 3 liter víz (csapvíz is lehet)

mozgás: 2naponta 4-5 km futás ott, ahol laksz (kb. fél órát vesz igénybe).


ennyi kell hozzá, meg egy nagy adag akarat.

2011. dec. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Szeptember óta, sokat mondok, ha 1000 Ft-ot elköltöttem csokira. Zh-k előtt esetleg. Képzeld. Emellett van egy cicám, aki minden héten belekerül 1000-1500-ba. Plusz, havonta 2000-be az alma, amit nyilván nem vehetek meg részletre... Szorgalmi időszakban reggeltől 8-tól du 5-ig, 6-ig suliba vagyok, egy óra szünettel, ami nem elég arra, hogy hazamenjek. A vizsgaidőszakban meg, igaz, nem kell suliba járni, de örülök, h élek, mivel állandóan éjszakázok és még így sincs idő felkészülni mindenre. Emellett még takarítani is kell az albérletben nyilván.


Nem tudom, h tudod-e, h mit jelent programtervező informatikusnak tanulni, nem egyszerű, elhiheted.

Megnézném én, h amikor 2-3 matek zht írsz egy héten, akk h mész el naponta edzeni...

Szóval ne magyarázd meg nekem, h "van idő meg pénz" mert k*rvára nincs egyik sem!!!

2011. dec. 22. 06:53
 8/18 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekelnek a kifogásaid, vagy a nyekergésed. A jó tanácsot képtelen vagy megfogadni, matekzéhá meg még ki tudja milyen kifogásokkal jössz. Maradj is meg a mobil szauna és a fogyitabletták világában, legalább lesz miről panaszkodni másoknak, hogy jaj, de nehéz a fogyás, ez (sem) megy!
2011. dec. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
És nem bunkó vagyok, csak az önáltatást nagyon, de nagyon nem szeretem!
2011. dec. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ugyanarra az egyetemre járunk, és én dolgozom is mellette, hogy a szüleimnek segíteni tudjak... még mindig nem értem, mit mondasz... persze nekem is volt olyan korszakom, hogy semmit se tudok megoldani és majd valaki fogyózik helyettem, de amikor fél évig konstans 75 kg voltam, rájöttem, hogy attól még hogy a kifogásokat keresem, dagadt maradok. persze ha már egyszer csóró voltam, eszembe nem jutott volna olyan gyógyszerre költeni a lóvét, ami nemhogy nem használ, de még rosszat is tesz. Azt a pénzt, amiből egyébként egészséges kajákat vehetnék ÉS még a testvéreimnek is jutna.

Tudod vannak a kötelességek, amiket meg kell tenned, és innen nem veheted el az időt, ez világos (ja, mellesleg szívesen mutatok neked egy blogot, amit egy programozó csaj ír, és szépen fogy... upsz...). De van az ún. szabadidő, ami még nekem is akad, szóval ne magyarázd be, hogy a te életed tanulás és alvás (különben hogy válaszolnál itt?). Ha fogyni akarsz, akkor áldozatokat kell hozni, ami itt azt jelenti, hogy bizony a szabadidődből kell egy óra, amiben mozogsz. Kétnaponta. Ugye milyen megerőltető?


Nem szívatni akarlak, de mondom, ugyanabban a csónakban evezünk... csak azt nem tudom, mit tépem itt a számat. Ezt neked kell akarni, neked kell tenni érte, neked kell felfogni, nem nekem. Attól még, hogy bevágod a durcát, én már lefogytam a 15 kg feleslegemet, te meg egyed csak az adipexet...

2011. dec. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!