Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehetne meguszni hogy ne...

Hogy lehetne meguszni hogy ne hizzak ebben a 10 nap ünnepben? Mert tegnap ota csak fekszem eszem tvzek elvileg igy fog telni januárig es fullig vagyunk kajaval annyit főztünk

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
hát akkor: Sehogy.
2011. dec. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tvzes illetve fekves helyett tornazz egy orat.


Egyel mindenbol, de tarts merteket, ne edd magad teljesen tele..


Menj el setalni a friss levegon, nem kell 10 napon keresztul csak fekudni meg enni.

2011. dec. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nincs kedvem kimozdulni.
2011. dec. 25. 19:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Hat akkor marad a hizas.. :))))
2011. dec. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Esetleg ha nem ennék tul sokat? Vagy valami tabletta mellé?vagy csodaszer?haziszer?
2011. dec. 25. 19:52
 6/9 anonim válasza:
Én most ezt a harcot feladtam-azaz nem kínozom magam-eszek, mértékkel, aztán folytatom, ahol abbahagytam.Mérlegre meg nem állok, majd csak a 3. fogyós nap után :))))viszont cserébe márciusig nincs bűnözés.Ez van vmit valamiért.
2011. dec. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Annyi hogy három csepp citromlét kell csepegtetni a kajára amit megeszel ja és úgy edd hogy ne lássa más és akkor nem hizlal. Előnyös még ha a mobilszaunában ülve zabálsz, miközben be vagy tekerve fóliával arra meg teszel törölközőt de a törölköző át van itatva ilyen őserdő ereje teával mert az gyógyít is egyben. Nálam van egyébként ilyen csoda háziszer ha írsz privátba adok el belőle.
2011. dec. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
:DDD miket ki nem talalnak manapsag mar az emberek..jot nevettem :DD na ez a par nap nem fog meglatszani rajtad ha jo az anyagcseréd, vagx a sok hizlalo kaja melle egyel némi rostos gyumolcsot is..amugy meg ha kimesz egyet setalni az nem megterhelo, annyit kell is levegozni..10napot csak benn lennel tonkremenne a bőrod is..
2011. dec. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
na én akkorát zabbantottam ebben a 2 napban, mint kb. egész évben együttvéve :D na jó, túlzok, de azért tuti megettem a diétás kcalszükségletem 2x-esét. Így aztán ma este zene be, és futottam 8,5 km-et. Amolyan már miért ne alapon. Meglepődtem, milyen jól esett :) És a lelkiismeret furdalás sem nyomaszt többé a sok csoki miatt.
2011. dec. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!