Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Idegességemben megettem 1...

Idegességemben megettem 1 tábla és 1 sor csokit! Mit ehetek még ma?

Figyelt kérdés

Fogyókúrás értékeken belül szeretnék maradni, viszont ezt megettem ma reggel idegességemben, mert nem várt hírekkel fogadtak. Sportolok napi szinten és nem szoktam csokikat enni sose, de most karácsonyról maradt. Valahogy megkívántam az édeset és nagyon ideges, feszült lettem.


Most akkor mit tegyek?

Tudom, hogy nem hízom el ettől, de mit csináljak, mit egyek hogy még a fogyós kcal mennyiség alatt maradjak?! Nem akarok a súlytartásba se beleesni.



(Amúgy most megyek 1 órát futni)


Fogyni szeretnék.


170/64,5 kg


27 L


2011. dec. 29. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor reggel nyugodtan ehetsz édességet, sokkal gyorsabban égeti a szervezeted. Főleg, hogy most mész futni, legalább több energiád lesz.
2011. dec. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Egyél normálisan, ugyanúgy 5 étkezésre elosztva. Azért a szervezetünk nem egészen úgy működik, hogy 24 órára kell neki 1200 kalória, amiből ha beviszünk reggel 700-at, akkor a már csak 500-at lehet az elkövetkezendő 23 órában. Legközelebb meg majd észnél leszel. Egyébként jobb, ha megettél egy tábla csokit, mintha elszívtál volna egy doboz cigit. Futáshoz is lesz bőven energiád! Legközelebb ha ideges lesz, hagyd ki a csokis részt és menj azonnal futni! Hidd el, nagyon jól kikapcsol.
2011. dec. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj..ez a legjobb amit tehetsz...az életed nem élheted kalória táblázatok össztüzében...
2011. dec. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

170 centihez 65 kg az pont jó. Tiszta hülye vagy ha fogyózol és sanyargatod magadat.


Folytasd a rendszeres sportot kell a szervezetnek és ha nagyon ragaszkodsz hozzá, csökkentsd a fehér pékárut és a cukrokat, táplálkozz egészségesen, ne igyál lónyálakat, hanem helyette vizet.

És mindent lehet de mindennek a kulcsa a mértékletesség.

2011. dec. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minek fogyókúrázol szard le , kit érdekelnek a fogyókúrák!
2011. dec. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ételt egyél talán, mert a csokival érdemben semmi tápanyagot nem ettél. (de, szénhidrátot, és ha fekete csokoládéról van szó, akkor fitotápanyagokat, YEAH!)
2011. dec. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!