Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tippelnétek nekem hány kg-nak...

Tippelnétek nekem hány kg-nak nézek ki?

Figyelt kérdés

nem olyan válaszokat várok amiben becsméreltek tudom hogy túlsúlyos vagyok, egyrészt 3 hónapja szültem másrészt az én hibám is hogy elhíztam szeretnék változtatni szép lassan mert még szoptatok nem tudok drasztikus fogyókúrába kezdeni. Csak kíváncsi vagyok mások hogy látnak mert a férjem szerint én sokkal nagyobbnak látom magam mint ami vagyok. Szóval 170 cm magas vagyok szerintetek hány kg?


[link]


[link]


2012. jan. 6. 15:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

kb. 70-75 szerintem.

de amúgy ne is kezdj drasztikus fogyókúrába ez még nem a hű de elhízott kategória,sport,egészséges étkezés és pár hónap alatt formában leszel.

addig is most az a legfontosabb,hogy tudjad szoptatni a babádat jó sokáig.

2012. jan. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
szerintem 80 körül lehetsz
2012. jan. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Hát nézd, én 83 kg vagyok.

De te vékonyabb vagy nálam. Olyan 70-72 kg-ra tippelek.

Eltaláltam?



Amúgy egyáltalán nem vagy vészes!

2012. jan. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Nagyjából 90kg lehetsz, nővérem is olyan magas mint te, kb ugyanilyen forma és ő 90 kiló, igaz ő nem szült.
2012. jan. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Na, ebből is látszik, hogy mennyire nem a kilók számítanak :) Az előző azt mondja vékonyabb vagy nála, én meg 81 kilósan azt látom, hogy nálam jóval vastagabbnak tűnsz.
2012. jan. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Én olyan 85-re tippelek.
2012. jan. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:

Szerintem 80 kg körül lehetsz.

Én most ugyanezzel a magassággal vagyok 69 kg, (ma léptem be 70 alá :) ) ,te szerintem még husisabb vagy.

De nem vészes ne izgulj, fog az menni, csak egészséges étkezés + sport, egyiket se hanyagold el és menni fog.

Én 2.5 éve szültem, azóta kerek 40 kg-t fogytam :)

Ja persze szépen lassan ment ez lefelé, nem ment a szoptatás kárára, a mai napig szopizik a kislányom.

Még szeretnék amúgy én is fogyni picit, 63-65 kg az álomsúlyom.

Úgyhogy egészséges táplálkozás, sport és minden rendben lesz!

Kitartás!

2012. jan. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Valamivel 80 kiló fölé tippellek.
2012. jan. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

16.12-es!


Én vagyok a 83 kg-os.


Az első képe alapján én is azt hittem hogy több lehet nálam. De megnéztem a 2. képet rendesen és a karja is vékonyabb, a combjai meg kifejezetten sokkal vékonyabbak mint az enyémek.


De most már nagyon kiváncsi vagyok hogy tényleg hány kg. Mert itt aztán mondanak mindent az emberek.

2012. jan. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
75-80kg-re tippelek.
2012. jan. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!