Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit kéne...

Cherry-13 kérdése:

Szerintetek mennyit kéne fogynom? Képpel

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el fogyózni és figyelek az étkezésemre, szobabiciklizek kb. 1 órát majdnem minden nap, heti 2-szer szertornázom és úszni is fogok járni. Én olyan 6-7 kg-tól szeretnék megszabadulni. 168 cm és 64 kg vagyok. Amúgy meg a fenekem és a combjaim hatalmasak. Mivel lehetne ezekről a területekről lefaragni? A válaszokat előre is köszönöm.

[link]

15/L


2012. jan. 7. 16:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ahogy elnézem, kb 9 kg-ra saccolok. Zsírokat kellene eltüntetned.
2012. jan. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ebbol nem sokat lehet megallapitani, csak egy feneket lehet latni ami feltehetoen ki van nyomva... Probalj jobb kepet csinalni, de szerintem minimum 5 kilot kene.
2012. jan. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
5kg ( egyébként jó kis hátsó )
2012. jan. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem 7-10 kg , kicsit nagy a feneked.
2012. jan. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 tetro ***** válasza:
10 kg, és sokkal kisebb lesz a feneked
2012. jan. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
24%

Háát ezt meg hogy csináltad?15 éves korodra??? Minimum 7 kg,de lehet 10 is nyugodtan! :) Sok sikert a fogyókúrához!!!

Ja egyébként a te dolgod,de én is március óta 13 kg fogytam,14 éves létemre... 67 kgból,54 lettem,és még így is kövérnek hiszem magam... Drukkolok neked! :)

2012. jan. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

hát, nem azért, de ilyen magassághoz ilyen súly egyáltalán nem tűnik drasztikusnak, főleg 15 évesen. Én 37 éves nő vagyok, és - szerintem - tök jó feneked van. Legalábbis ebből a szögből. Hiába van esetleg kitolva, olyan rossz nem lehet:)

De kérdésedre válaszolva: sok mozgás, kevés egészségtelen kaja, sok folyadék, kevés nasi. Röviden több elégetett, mint bevitt kalória. De olyan nincs, h csak fenékről és combról fogyj. Mindenhonnan fogsz, pl. mellből is. Sok sikert!

2012. jan. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem semennyit. Miért akarsz deszka lenni?
2012. jan. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem jó rólad ebben a pózban a felvétel. Daginak tűnsz elsőre, pedig nem vagy az. Csinálj másik képet!
2012. jan. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Vannak letölthető edzéstervek kifejezetten combra és fenékre vagy hasra, nézelődj neten. Az úszás jót fog tenni, egyél sok-sok zöldséget, rostos ételt és meglátod, csak kitartás kérdése :)
2012. jan. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!