Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon sokat ettem ma? Ez kb...

Nagyon sokat ettem ma? Ez kb hány kcal volt?

Figyelt kérdés

Reggeli: Ludiwg könig(barna)zsemle 1 szelet csikesonkával

Tízórai:egy alma

Ebéd 150 gramm grillezett heck natúran + 100g párolt zöldség(brokkoli,kevés borsó+kukorica,zöldbab)

Vacsora: 2db activia Densia joghurt+benne egy alma egy mokkáskanál édesítőszer+1 evőkanál fahéj


2012. jan. 10. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
800 körül, de számold ki kalóriatáblázatban.
2012. jan. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Uramistan, Te így élsz?...egyébként nem hízlal, nincs az adaggal semmi baj, csak macerás...én érzésre eszem egy picit, de sosem éhezem...


mert: nem azért élünk, hogy együnk, hanem azért eszünk,(módjával, okosan) hogy életbenmaradjunk...

2012. jan. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés, 1000 kalória sem volt.
2012. jan. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én olyan 700-ra tippeltem :/ igen így élek:) de már nem sokára abbahagyom a fogyózást.
2012. jan. 10. 18:48
 5/9 anonim ***** válasza:
2000 kalória, hagyd el a fahéjat...
2012. jan. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha ezt abbahagyod hízni fogsz. Tapasztalatból mondom, na de hátha nálad máshogy lesz, bár nem hinném.

Életmódot kell váltani: többször keveset enni; sok gyümölcs, zöldség; zsíros,cukros, lisztes ételek,üdítő elhagyása, sport, sport, sport.

2012. jan. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

utolsó előtti: nem kértem hogy válaszolj...

utolsó: sosem ettem zsíros,cukros,lisztes cuccokat és üdítőt se ittam.Abba akarom majd nyáron hagyni de nem ugy akarok enni mint előtte.sporta nincs időm és nemis szeretem.este szoktam tornázni.

2012. jan. 11. 16:53
 8/9 anonim ***** válasza:
kkor minek írtad be egyáltalán HP?
2012. jan. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jo nemfogok veled szájkaratézni.huzz innen.
2012. jan. 12. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!