Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kg az ideális súly?

Hány kg az ideális súly?

Figyelt kérdés
..16 évesen, és 154cm magassághoz?
2012. jan. 15. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
én 20L vagyok de már legalább 5 éve 154 cm vagyok. a súlyom 46 és 52 közt mozog, attól függ, hogy stresszes időszakom van-e vagy épp ünnepi zabálás:). ideális a testmagasság(cm)-110.
2012. jan. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, én most pár hete már 53kg vagyok, de elkezdek edzeni, szeretnék legalább 5kg leadni :)
2012. jan. 15. 16:36
 3/3 anonim ***** válasza:

attól függ mennyi izom, zsír van rajtad. ha egészséges izomtömeged van akkor nagyobb az ideális súlyod, mint ha vékony lennél zsírral. mert van egy bizonyos határ, ami fölött fölösleges zsírt tartani, a kérdésed szavaival élve nem ideális.

most nincs időm korra lebontott adattáblát keresni, de 16 évesen olyan 22-26% testzsír fölötti már nem ideális.

2012. jan. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!