Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elég heti 3x 40 perc szobabici...

Elég heti 3x 40 perc szobabiciklizés?

Figyelt kérdés

Napi kb 1300-1400 kcal-t eszek, ami a következőkből áll (ez csak példa, a mai napom):

Reggelire 1 bajor rozsos zsömle, sonkaszalámi (96% hústartalmú), egy szelet sajt

10 óra körül ugyanez (amúgy mindig rakok bele salátát, csak most elfogyott)

Ebéd egy tányér brokkolikrémleves + 1-2 maroknyi levesgyöngy, natúr csirkemell (ezt is salival szoktam enni, +natúr joghurtos öntet, krémfehérsajt)

Vacsira enni fogok kb 350-450 g pomelót.


Na kb így néz ki 1 átlagos napom. Hús vagy hal heti 5xc van ebédre.


Na tehát a kérdésem, hogy elég-e ehhez heti 3x 40 perc szobabiciklizés? a 3-as fokozaton szoktam tekerni (8 fokozat van), illetve egyre többet tekerek a 4-es fokozaton,szeretnék átváltani majd arra.


Sajnos nincs időm többször biciklizni. Főleg, hogy minden nap este 7-től olyan dolgom van, ami mellett nem tudok biciklizni.


Ja és jelenleg 101,1 kg vagyok.


2012. jan. 16. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100kilósan elég,60kilósan már nem igazán. Persze magassgtól is függ.
2012. jan. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
100 kg szerintem minden magassághoz sok :) 160 cm, 18 éves lány vagyok.
2012. jan. 16. 16:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez pont jó! A lényeg az, hogy estefelé már ne egyél sokat!

így az elején fogsz fogyni több kilót is, majd aztán lassan egyre kevesebbet, de az a lényeg hogy KITARTÁST!!!

SOK SIKERT :)

2012. jan. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!