Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez tényleg jó így? Egy kis...

Ez tényleg jó így? Egy kis segítségre szorulok.

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hallottam sok helyen, hogy egy fogyókúra lényege, hogy egy nap többször is kell enni kis adagokat, pontosan azért, hogy a szervezetem ne érezze, hogy raktározásra van szüksége, hiszen mindig kap egy kicsit.

Na most ez nekem elég hihetetlennek tűnik, de kipróbálom. A kérdésem az lenne, hogy mit kéne többször ennem? Tehát reggelire mit egyek úgy 8-kor, utána 10-kor ennék legközelebb, aztán 1-kor és 5-kor. Elméletileg ez az egészséges. Le tudná nekem valaki írni, hogy mikor mit egyek és mennyit? Jah és kifelejtettem, hogy reggeli előtt és lefekvés előtt edzek. Előre is köszönöm a válaszokat. 18/L


2012. jan. 17. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Leírok egy minta étrendet.


Reggeli: zab+joghurt, vagy tojásrántotta (2 sárgája 3 fehérje), vagy több szelet pufirizses/abonettes felvágott (sonka) paradicsommal, paprikával, salátával, főtt tojással.


11 óra fele: kis adag csirke-rizs, csirke-saláta, csirke-párolt zöldség vagy gyümölcsök (nyers répa, alma)


14 óra fele: ugyanaz


17 óra fele: abonettes/pufirizses sonka a már említett körítéssel, csirke-saláta, esetleg edzés előtt banán (talán nem ideális, megdobja a vércukrot)


ez után vársz egy-másfél órát majd


EDZÉS


Edzés UTÁN egyből FEHÉRJE turmix (lehetőleg 100% izolátumból), ha ez nem megoldható, akkor is fehérjében dús vacsora. Pl. túró+joghurt, megszórva némi gyümölccsel (kis málna, eper, ribizli, alma, barack, gránátalma, kiwi), abonettes felvágottas kombó, tonhalkonzerv pufirizzsel, tonhal mustárral borssal keverve, szintén pufirizzsel.


Ha ez után még éhes vagy, akkor répa, alma.


Reggeli előtt nem tartom szükségesnek az edzést! 8 órás alvás után eleve éhgyomorra ébredsz, és a szervezet szükségszerűen izmot bont, hogy legyen energiád a reggeli mozgáshoz.

2012. jan. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen !
2012. jan. 17. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!