Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A combom miért nem fogy?

A combom miért nem fogy?

Figyelt kérdés
10 éves korom óta küzdök a súlyommal (20éve)Most sikerült egy év alatt lefogynom 8 kg.117,5kg-ról 109,5-re.Örülök is neki a csípőm 10cm lett kisebb az XXL-es felsőket lecseréltem L-re.Derék bőségem 120-ról 95cm lett.Ez tök jó lenne de a combomról nem megy le a zsír a ronda rücskös és a térdemnél szó szerint lóg a zsír visszataszító és nem tudom mit tegyek.Futottam,bringáztam,taposóztam és semmi..:(Tud valaki valami hatásos módot???Segítenétek..Köszönöm előre is.
2012. jan. 22. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Gratulálok az eredményedhez, de azért itt a táplálkozással komoly gondok lehetnek, mert 8 kilót 2 hónap alatt is le lehet adni. Tudni kéne mit eszel, mert az, hogy edzel, sajnos lehet édeskevés.

2012. jan. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
mert a fogyás helye genetikailag meghatározott, a "testalkat"hoz kötődik.
2012. jan. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Osztom az elsőt! 3-4 kg-ot le lehet adni 1 hónap alatt is, ezért tényleg a kajáiddal lehet a gond, és ha nem megfelelő minőségű táplálékot veszel magadhoz, akkor tök feleslegesen fárasztod magad.

A fogyás pedig-ahogy a második is írta- genetikailag determinált, úgyhogy onnan fogsz fogyni, ahonnan a szervezeted úgy gondolja, hogy 'akar'.

Egyik ismerősöm 3 hónap alatt fogyott közel 10 kg-ot, úgy, hogy csökkentette a fehér kenyér bevitelt-ennyivel! Mivel nincs lehetőségük teljes étrendváltoztatásra, és nem is lesz, ezzel próbálkozott. Evett pékárut, csak fele, harmada annyit,amennyit előtte.

2012. jan. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam,hogy hormon zavarral küzdök és a 2.gyermekem megszületéséig még ennyit sem tudtam leadni.Pedig 6 évig nem ettem kenyeret és tésztát.
2012. jan. 22. 19:50
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem csak edzek de diétázom is amit dietetikus állított össze.
2012. jan. 22. 19:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogy néz ki az a diéta, leírnád? Kíváncsi lennék rá, mert még nem láttam dietetikus által kifejezetten hormonális problémára összeállított diétát. Csak hogy okuljak.
2012. jan. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

19:50-es Kommentre: Hát írhattad volna, mert így teljesen másképp fest a dolog...


Gondolom már próbáltál többféle tablettát is a problémádra, pedig szerintem akkor csak ott lehet a bibi, hiszen ha profi dietetikus által összeállított étrend és mozgás mellett ennyire nehezen mennek le a kilók, akkor csak valami gátolja belül a fogyást: vagy a problémád, vagy az amit szedsz rá...:( szomorú..:(

2012. jan. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti válaszoló a dietetikus nem hormonális problémámra állította össze a diétát... Ő csak segít mivel egyedül nem boldogultam felkerestem egyet és + vannak hormon gondjaim.

Remélem így már érthető.


Kedves utolsó válaszoló:szedek cseppeket amik gyógynövényből vannak de nem nagyon segítenek jövő hónapban megyek újra dokihoz hátha van valami más..:(

2012. jan. 22. 21:23
 9/9 anonim ***** válasza:

hormonprobléma esetén az egyik leghatékonyabb a favágó módszer: gyógyszerrel pótolni a hormont.

a másik megoldás misztikusabb. vannak kultúrák ahol bizonyos táplálkozási és életviteli sajátosságok miatt nem nagyon vannak ilyen problémák. meg kell tanulni mit csinálnak ők jól.

2012. jan. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!