Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Narancsbor ellen?

Narancsbor ellen?

Figyelt kérdés

Hogy ha sok vizet es teat (cukor nelkul) fogyasztok ami mondjuk napi 3.5-4 litert jelent vagy tobbet, ugyan sok sport lehetosegem nincs de egy orat minden nap setalok 2x eljarok edzeni ellipszis trenerezni 1 orat es 2xegy orat focizok mersekelten eszem sok salatat es gyumolcsot "foleg almat" nem eszem edesseget, akkor mennyi ido alatt tunhet el a narancsbor?

177/65

Ui: fekete kavet is iszom minden reggel, hogy gyorsitsa az anyagcserem



2012. jan. 22. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
azt nem tudom, hogy mennyi idő alatt tűnik el, de a 3,5-4 l folyadék nyáron oké,de sok egy kicsit most. amit tudok javasolni a hideg-meleg váltózuhany és a kényes területet luffa szivaccsal dörzsölgesd. nekem is van narancsbőröm, de én se csinálok ennél többet(a mozgás az séta+ tesióra) és nem látszik.
2012. jan. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem ezek kombinációja vált be:


- heti 3 edzés, utána szauna

- napi 2 l mentes ásványvíz + ízesítetlen zöld tea (2-3 bögre)

- cellulit masszázs (nagyon fáj, de 10 alkalom után már bőven látható a javulás, szerintem nagyon hatásos)

- hideg-meleg zuhany

- zuhany után nivea good-bye cellulite krém


Mellette természetesen fontos, hogy egészségesen étkezz - gyors kaják, cukros üdítők, édességek, nasik mellőzése, helyettük rengeteg zöldség, gyümölcs, rostban gazdag ételek, fehérje.

2012. jan. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!