Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én fél 4-kor eszek utoljára,...

Sarky35 kérdése:

Én fél 4-kor eszek utoljára, de napközben elötte 3-szor! Naponta 1 órát kardiozok, lefogytam 14 kg-ot 40 nap alatt! Az anyagcserém lelassulna ha abbahagynám de ugyanúgy nem ennék fél 4 után? Szerintetek? Visszahiznék?

Figyelt kérdés
Reggelire szoktam enni 1 szel.kenyeret edzés után vagy 2 db zsemlét felvágottal,ebéd 1 normál adag étel,utolsó evés fött tojás,rizs.Igy adtam le egész kényelmesen 14 kilót alig 1 hónap alatt.És azért néha vasárnap 2-szer is ebédelek:-)
2012. jan. 30. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

azért.. 14 kiló az baromi sok. hiába az első hetekben víz + glikogén, de ez akkor is heti ~3 kg fogyás. nézd, ilyen természetesen, egészségesen és zsírból nem nagyon történik.

lehet te genetikailag nagyon gyorsan hasznosítasz zsírt, mittudom én biztos előfordul ilyen, általánosságban azt kell írnom, hogy ez sz.ar.


én meg max. hajnali 1 körül eszem utoljára, akkor ha még éjfélkor kezdek edzeni, 1-kor eszem, és utána már tényleg megyek aludni. de 4-kor már majdnem virrad, igazából akkor már reggelizhetnél, vagy nevezhetnéd úgy hogy először eszel s nem hogy utoljára :D

2012. jan. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úristen, ha csak nem vagy 150 kiló akkor ez túl túl gyors volt! Maximum 5 kilót szabadott volna fogynod, erre szorozva hárommal : o Egyél akár este nyolckor is, ha 10 körül szoktál elaludni, ne csináld ezt!
2012. jan. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ezt szerintem benézted Aczél... nem délután fél 4-ről van szó???
2012. jan. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
baromira rosszul csinalod!!!...sikerult elerned amit valoszinuleg nem akartal...hizokepes lettel!!! A normal etkezeseid toredeketol is hizni fogsz. Gratulalok biztos ut a koverseg fele! Keress egy szakembert (dietetikust vagy szemelyi edzot) hogy segitsen neked mert egyedul csak depresszioval fogod kiegesziteni a dietadat!
2012. jan. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

:D

2012. jan. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Aha egyik barátnőm is ezzel kérkedett, gyors fogyás...

Aztán a dupláját hízta vissza. Szervezeted úgysem bírja majd sokáig. Tényleg nem bántani akarlak, de ha nevedben a 35 a korodat jelöli, jó nagy mafla lehetsz ennyi idősen.

2012. jan. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek: rosszul csinálod.


A lényeg a teljes életmódváltás, másként nem megy. Ha visszatérsz a régi étkezési szokásaidhoz, akkor lehet, hogy nem rögtön de szép lassan visszajönnek a leadott kilók. Egyébként meg butaság fél 4 után nem enni, főként ha ébren vagy mondjuk 10-11-ig.


Selena

2012. jan. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
15:30-kor eszel utoljára. Szóval Fél hat, hat óra környékén elmész aludni? Kis szundi manó. :)
2012. jan. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!