Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ezzel a módszerrel...

Szerintetek ezzel a módszerrel fogyhatok?

Figyelt kérdés

Reggeli: 1 tükörtojás + 1/2 szelet bakonyi szeletelt toast + kávé+édesítő+2 dl tej

Tízórai: 1 adag Gyümölcs: 1 zöldalma vagy 3-4 mandarin vagy 1 narancs

Ebéd: Rendelt Norbi fél adag, vagy saláta+csmell/1virsli/baromfipárzsi

Uzsonna: Fent említett kávé + 1 gyümi adag

Vacsora: 16:00-kor saláta fél adag a fenti hozzávalóval

Naponta 20-30 perc AKTTÍV torna/aerobik... ami éppen jön :)

Tízórai, uzsonna néha elmarad.


Ezzel a módszerrel szerintetek fogyhatok és energikusabb lehetek?


23 éves, 163 cm magas, 97 kg súlyú Nő.


2012. jan. 31. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem igen de csak mert igen tulsulyos vagy szerintem ugy 70 kilotol mar nem mukodni ez a fogyokura..
2012. jan. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a közepe felé azt írtam volna, hogy vagy igen, vagy nem.

a végére sajnos be kell látnunk, hogy így szinte semmi esélyed.


az hagyján, hogy vagy parizert (szar.t) eszel ebédre, vagy csirkemellet (optimális fehérjeforrás) de baromira nem mindegy hogy mégis melyiket, nem tudjuk az energia igényed nem tudjuk mi a fenét szállít neked a norbi, abból fél adagban mégis mennyi tápanyag van..

de megoldottad a dolgot, mivel délután 4 órakor 'vacsorázol', így egyértelmű hogy még életedben nem beszéltél dietetikussal, nem olvastál (eleget) táplálkozásról, így meg miért is sikerülne.

olyanoknak sem megy könnyen, akik legalább utána jártak, elvileg jól étkeznek. pedig ők sok mindent tanultak, mire oda jutottak hogy jól étkeznek!

2012. jan. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

:)

Nem kritikát kértem (de persze az is jöhet), ha meg már van, akkor legalább segítenél is, vagy ötleteket, vagy tanácsokat is adhatnál. Azért kár beírnod, hogy valakit lealázz. Láttam már máshol is a hozzászólásodat. De ide segítségért fordulnak az emberek nem azért, hogy megmond hülyék vagy baromira sz@r amit írnak, kitalálnak, csinálnak, követnek. Én is tanácsokért fordultam ide... melyeket továbbra is várok. Az eddgii hozzászólóknak is köszönöm.

Irodai dolgozó vagyok. Este már csak egy almát vagy egy pohár tejet szoktam testmozgás után 30-40 perccel fogyasztani.

2012. jan. 31. 09:48
 4/6 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de nem az volt a kérdésedben, hogy hogyan fogyhatsz, hanem az, hogy így fogyhatsz-e.

és az egészből az jön le, hogy így nem. komolyan sajnálom.


most, hogy tanácsot is kérsz változtatások tekintetében, már nyilván mást fogok írni, mint az előbb.


egyél reggeltől estig. estére mindenképpen menjen fehérje forrás, főleg hús.

vedd figyelembe, hogy csak akkor fogysz, ha kis kalória deficitben vagy. tehát a koplalás és a súlytartás között. mindegy, hogy te ezt az élelmiszerek mérésével, számolásával éred el (nyilván ez a legpontosabb) vagy mondjuk 70-80%-át eszed az eddigi mennyiségeknek, tehát egy szubjektívebb módot követsz. amihez kedved van úgy csinálod..

a lényeg hogy mindenképpen figyelj a fehérje, zsír és vitamin bevitelre, mert ezek hiányában NEM fogyni, maximum éhezni lehet!

hiába próbálunk nem szót ejteni róla, az edzést pedig nem lehet elkerülni. már pár hét edzéssel töltött idő után is energikusabb leszel, egy kérdésedre válaszolva.

2012. jan. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat!
2012. jan. 31. 10:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Aczélnak igaza van, ha csak négyig eszel, biztos hogy nem fogysz le.


Kenyeret el kéne hagyni, és napi 5-6x étkezni, igen, akár este 9-kor is. Norbi féladag meg hasonló baromságok helyett vegyél a piacon csirkemellet, süsd le, két napra megvan a kajád 600 grammból. Tojásból ehetnél hármat, de csak egy sárgájával. A lényeg a sok fehérje, kevés szénhidrát. Ne hagyj ki étkezést, ne koplalj! Igyál sok vizet.

2012. jan. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!