Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak még 7 kgt minél...

Hogy fogyjak még 7 kgt minél hamarabb? C:

Figyelt kérdés

Sziasztok:) 79-kg ról fogytam le 62 kg ra. éves vagyok és 173-4 cm magas.55 kg lenne az álmom de már az 58 is szuper lenne:) fogyok-fogyok csak kicsit szeretném felgyorsítani hogy előbb meglegyen az eredmény..láttam egy műsört a 'a valaha kövér voltam' az MTVhungaryn szokott menni.Abba mondjuk egész nap mozognak..de 2 hét alatt 6 kilókat fogynak..valami tuti tipp?:)Köszi előre!

Kérlek csak normális válaszokat!

14/Lány


2012. febr. 4. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Amit az MTV-n látsz, az egy show. Szerencsétlen kövéreket profi edző, orvosi felügyelet mellett látványosan lefogyasztják, rendes kaja + kőkemény edzések mellett, jó sok pénzért, nézettségért. Lehet napi 2 kg-t is fogyni jelentős túlsúly esetén. Azt azért tedd hozzá, hogy mindenkinek ki volt montírozva a teste, senkinek nem mutatták a bőrét, úgy megereszkedett az erőltetett fogyás miatt.

Nem tudom mennyit edzel, de kezdetben csinálj heti 5x 1 óra aerob edzést, esetleg bodyrock.tv-s gyakorlatokat, súlyzós gyakorlatokat, saját testsúlyos gyakorlatokat, de akkor sem ajánlom, hogy 2 kg-nál többet fogyj hetente. 7 kg az maximum 2 hónap alatt megvan minden erőlködés nélkül, az is elég gyors, nem kell még pluszban erőltetni.

2012. febr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
* - éves vagyok
2012. febr. 4. 09:54
 3/8 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm:) akkor inkább kivárom:D
2012. febr. 4. 09:55
 4/8 anonim ***** válasza:

2hét 6kiló

1hét 3kiló

1nap 0,43kiló

ami 3780kalória.

az napi 6óra kocogás 10km/h val a te súlyoddal plusz az étkezésben 500as kalóriadeficit fenntartása.


persze ez az egész igy hülyeség, és megnyugtatlak hogy a tvben az okosok sem zsírból fogynak, neked pedig tökéletes lenne a 62kg, csakhogy nem mindegy hogy az a 62kg miből van. 55kiló már nagyon kevés, persze simán elbirom képzelni hogy most van rajtad 7kiló felesleges zsír. a testünk nem csak zsírból áll és izomból fogyni sokkal könnyebb. Csak a kilókat nézni és számolni a világ legnagyobb melléfogása. Vagyis holtversenyben van a kalóriaszámolással, ami mellett az emberek 90%a szereti azt feltételezni hogy a teljes testömege zsírból van úgyhogy elég a kalóriával foglalkoznia mert bárhonnan fogy zsírt veszít.

Annak nem lehet segíteni aki gyorsan akar fogyni, csak annak aki felfogja hogy a testünk egy elég bonyolult rendszer és az eredményhez örökre életmódot kell váltani, és csakis lassan lehet elérni.

2012. febr. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahogy eddig csinálltad,hogy sikerült s mennyi idő alatt?L/14
2012. febr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tavaly augusztusba kezdtem.
2012. febr. 4. 12:40
 7/8 A kérdező kommentje:
és úgy hogy kcalt számolok
2012. febr. 4. 12:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Mennyit viszel be egy nap? milyen egy napi étrended?
2012. febr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!