Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Slim Fit tabletta tényleg...

Slim Fit tabletta tényleg használ?

Figyelt kérdés
tényleg lefogy az ember tőle hetente 2-3kg van valami mellék hatása vagy valami?:)

2012. febr. 9. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem segít.


A futás meg a diéta. Az segít.

2012. febr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nem ennék ilyet. Ki tudja pontosan mit okoz a szervezetben. Sport, megfelelő étrend, azt csináld!
2012. febr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez ugye nem komoly?
2012. febr. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

én már fórumozom egy ideje. hetente több tucat ember megkérdezi ezt, mert hinni akarnak. úgy csinálnak, mintha nem tanultak volna biológiát, elhiszik hogy az ananász/fahéj/cica farka fogyaszt..

egy minimális racionális gondolkodással (zsír=energia raktár. energia hiány - raktárak ürítése) és rájönnének mitől történik fogyás, illetve minek nincs köze a fogyáshoz..

de mit várunk egy keresztyény országtól...? racionális gondolkodást?

Kérdező, pereld inkább be a slimfitet a fogyasztóvédelemnél, mert elég csúnyán át akarnak vágni :(


Aczél.

2012. febr. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
én probáltam nem ér semmit,csak 5 kgot szerettem volna leadni a szülés után mikor már nem volt szopi,le is adtam diétával nem a slim fittel csak rablás
2012. febr. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én mikor elkezdtem fogyózni,akkor kb 10 kilótól akartam megszabadulni.6 kiló le is ment de a többi sehogyse akart.én akkor kezdtem el szedni a slimet,és annak a segítségével sikerült a többitől is megszabadulni.ugyh nekem jo volt
2012. febr. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én akkor vettem meg a slimfitet miután a 3-ik gyerekemet szültem,3 gyerek után már nem megy le olyan könnyen csak diétával a fölösleg,de így együtt sikerült leadni a plusz kilókat.
2012. febr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

de így együtt sikerül, ne hülyéskedjetek már!

anyukáknak is joguk van a racionális gondolkodásra.

akkor fogy az ember, ha kevesebb energiát visz be, mint amennyit elhasznál. ENNYI.

ennyire nehéz a 3. gyerek után is, 20 évesen is és 60 évesen is.

annyi változik, hogy minél idősebb valaki, annál több ideje volt elba.szni a testés, edzés nélküli életmóddal az izomzat mennyisége, tömege csökken, az anyagcsere lassul a s.zar étkezés, életmód mellett.


olyan állapotban, amikor már a zumba jelenti a komoly edzést, akkor már valóban nehéz felhozni olyan állapotba a testet, hogy azzal normálisan lehessen zsírból fogyni. mert nem mindegy hogy "fogyás" alatt a glikogén raktárakat ürítjük le, vagy egy normális étrend mellett a testzsír csökken.

a slimfites sikersztoriknál ha utána néznénk milyen testzsírral indultak, mi lett a "fogyás" után, gondolom már közel sem lennének ennyire sikertörténetek.

Aczél.

2012. febr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm.:))
2012. febr. 10. 15:33
 10/11 anonim válasza:
Én 7 kilót fogytam a slimfit-tel két hónap alatt.Nem nagyon változtattam semmin,mindent ugy csináltam mint addig,és igyis lement.
2012. febr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!