Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kg fogyás egy ruhaméret?...

Hány kg fogyás egy ruhaméret? 4-5-6 kg fogyásnál már le kell cserélni a ruhatárat?

Figyelt kérdés

60 kg-ról indultam, most 56 kg vagyok. Nem vagyok még elégedett, tehát ez nem a végcél. Most azonban elköltözöm, új állásom lesz, muszáj leszek felújítani a ruhatáramat, viszont sajnálnám, ha pár hét/hónap múlva már kifogynék az új ruhákból, akkor minek vettem meg ugye..de sajna nem várhatok addig, míg elérem a végleges alakot.


De talán 5 kg fogyás nem olyan vészes, szerintetek jól fognak állni akkor is a most beszerzendő ruháim?


2012. febr. 11. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
6 kg fölött látszik igazán, hogy fogytál, ha ez olyan fogyás, hogy a túlsúlyból az átlagosba lépsz.
2012. febr. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha 60kg-rol indultal, 1-2 kg fogyas tiszta zsirbol mar nagyon latvanyos, szerintem siman 1 ruhameretet jelent, de bele kell kalkulalni, hogy nagyreszt vizet is vesztettel (persze elsore az is latszik), plusz izmot (kiveve ha ugy dietaztal ahogy a nagy konyvben le van irva).

5 kg mar biztos 1 ruhameretet jelent. De miert is kell sajnalni, hogy kifogysz a ruhataradbol?:P En orulnek a helyedben, szerintem valojaban te is. :) Amugy 1 ruhameret csokkenesnel meg siman jol allnak a regi ruhaid, ha kicsit lazabbak rajtad meg vekonyabbnak is tunhetsz.

2012. febr. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért kell "sajnálni", mert ha most bevásárolok egy egész ruhatárat a jelenlegi méretemből, nem szívesen cserélném le 1-2 hónap múlva.
2012. febr. 12. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!