Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az ételen és az italon kívül...

Az ételen és az italon kívül miaz ami telítettség érzetét kelti?

Figyelt kérdés
Túl sokat eszem, folyton éhes vagyok. Tegnapp reggelire ettem 1 pizzás csigát, 2 nagy virág sütit, egy óriási szendvicset, és egy snikers-t. És ez csak a reggeli! Kevesebbet kéne ennem,mert a végén még hájgombóc lesz belőlem! Mit tudtok ajánlani?
2012. febr. 22. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

mi lenne, ha ételt is ennél?

próbáld meg, és akkor meglátod nem leszel folyton éhes.

2012. febr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Rendes ételt is szoktam enni! Mindenfélét! Amit csak találok befalok... De próbálok sokat inni mellé, rengeteg zöld teát iszom...
2012. febr. 22. 14:15
 3/11 anonim ***** válasza:

Fiú vagy lány vagy?

Én egész nap nem eszem ennyit, nemhogy reggelire, ha fogyózom, h nem..

Máshol éheznek, te meg csak egymagad befalod egy kisebb család heti kajaadagját, te aztán szeretheted magad!

2012. febr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Andizsuzsi ***** válasza:

mi lenne, ha ételt is ennél? :)


Úgy hiányoztak a be-hozzászólásaid. Még ha moderálod is magad.


Kérdező! Minden, amit a gyomrodba raksz, telítettség érzetét kelti. Ételen és italon kívül mit szoktál még megenni-inni?

2012. febr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

köszönöm Andizsu!


Kérdező, szoktál enni rendes ételt? éppen most írtál le egy adag kaját amik között egy étel nem volt, csak tiszta szemét.

így persze hogy éhes vagy, ezeket 1 óra alatt megemészted, semmi hasznos tápanyag nem kerül a szervezetedbe, csak a vércukrod emelkedik meg NAGYON, utána leesik és éhes vagy. és okkal, mert semmi értelmes dolgot nem ettél, pedig már 14 óra elmúlt.

2012. febr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem, akkor hanyagoljam az édességeket, egyek inkább fött kaját, és legfőkébb kevesebbet, mert egy kisebb család heti ételmennyiségét tömöm magamba... És ha még ennél is többet iszom, akkor mégjobban eltelíti a gyomrom... vicces hogy most ez a szitu, egy éve naponta alig hogy egy kakaóscsigát megettem... dehát változnak az idők...
2012. febr. 22. 14:42
 7/11 anonim ***** válasza:

változnak az idők, de a testednek akkor is és most is fehérjére, rostokra és vitaminokra lenne szüksége, minőségi zsírokra, és ásványi anyagokra. ezek közül a fehérjét kell főzni, tehát ez tényleg főtt étel legyen.

magyarán: hús, zöldség. olajos magvak + gyümölcsök.

reggelire, tölteléknek - zab, rizs, burgonya, ezek nem számítanak, ha nem tudsz elég húst és zöldséget enni, akkor lehet ezeket körítésnek, de mindent mértékkel, mert éppen a testsúlyodat kontrollálnád.

2012. febr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Okés, akkor pattanok is bevásárlok mindenféle egészséges nyamit! :D És holnap csinálok húst rizzsel és zöldséggel, de mondjuk az elején legyen egy borsóleves, és ha nem lenne elég akkor almát nasizok (jobb mint a csoki)

Reggelire saláta legyen? vagy gabonapehely? és vacsira is fött étel legyen? legyen tízórai vagy uzsi?

2012. febr. 22. 15:22
 9/11 anonim ***** válasza:

legyen 5 étkezés, ebbe gondolom benne van a tízórai és az uzsi is, bár egyszer kezdj naponta 7x enni és meg fogod látni hogy tök mindegy minek nevezed az étkezéseket.

reggelre jó azért valami zabos téma, energiát ad. hússal, zöldséggel tökéletes.

de ha te inkább rozskenyeret rágcsálsz, szintén jó zab helyett. vacsorára is jó. még főtt ételnek sem kell lennie, mert pl. én füstölt sonkát eszem vacsorára, ami ugye nem főtt. vásárolj be, ha teheted piacra is látogass ki, mert csirkét és rizst ugyan lehet venni áruházakban, de például egy igazán jó füstölt combot, na mi azt piacról hozzuk. zöldségeket is.

2012. febr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Holnap korán reggel kimegyek a piacra is akkor :) mindent köszönök :))
2012. febr. 22. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!