Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futástól fog valaha is vékonyo...

Futástól fog valaha is vékonyodni a lábam?

Figyelt kérdés

Nagyon izmosak a vádlijaim,39-40 cm körül vannak,és nagyon ronda.:( Elismerem,hogy van rajtam felesleg is,kb.7-8 kg, ez a combomon van,meg a fenekemen.Ha mostatól heti többször futok 40 perceket,akkor fog vékonyodni?

18/L


2012. febr. 27. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
A futástól csak izmosodni fog, legfeljebb ha zsír van rajta, az fog eltűnni. Az izmos láb is szép, ha formás. Ne aggódj emiatt. :)
2012. febr. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mr.Furkós válasza:
Nem lesz vékonyabb,csak izmosabb
2012. febr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor mit csináljak hogy vékonyabb legyen?:(
2012. febr. 27. 17:33
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze a futás mellé diétázni is fogok.
2012. febr. 27. 17:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a futás jót tesz nagyon! Én sokat fogytam combból és popsiból vele. Bár már azóta edzőterembe is járok, együtt a kettő még hatásosabb! :-) Amúgy vádlim nekem is vastag és izmos, de én már elfogadtam, hogy pipaszár lábaim nem lesznek, így inkább legyen formás és izmos :-)
2012. febr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 *gin* ***** válasza:
nyertem 41 centivel :D én is utáltam évekig, de aztán annyi pasi mondta, hogy szexi az izmos láb, hogy a végén egészen megszerettem :)
2012. febr. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!