Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez jó egy napi edzésnek? Vagy...

Ez jó egy napi edzésnek? Vagy változtassak valamit rajta?

Figyelt kérdés

20 perc intenzív taposás taposógépen (ez van itthon), hol rendesen intenzíven, hol kicsit guggolva aprókat. Utána 20 perc Rubint Réka has, majd 10 perc súlyzó (1 kilósak) karra-vállra és mellizomra.

Pár hete kezdtem diétázni és tornázni. Ez jó ha így csinálom?


2012. febr. 28. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Jobb, mint a tv előtt tespedni.

Mi a cél? Merthogy azt nem írtad.

2012. febr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mivel írtam hogy diétázom és tornázom, szeretnék pár kilót fogyni/formálódni 2 szülés után. Jelenleg: 164cm és 59 kiló vagyok, 28 éves nő.


A gyerekek mellett meg nyílván nem a tv előtt tespedek...

2012. febr. 28. 15:32
 3/6 anonim ***** válasza:

A változó intenzitású kardióból arra következtetek, hogy intervallum edzést csinálsz. Én is próbáltam, nekem szálkásításhoz nem vált be. Állóképesség növeléshez nagyon jó az intervallum, de szálkásításhoz inkább az aerob edzést javaslom. Szigorúan súlyzós edzés után, időtartama legalább 30 perc. Monoton tempó, közepes intenzitás.

Izmosodáshoz kevés a 10 perc, a súlyzós edzéseket megfelelő intenzitással kb 50-90 percig érdemes végezni, hogy komoly eredménye legyen.

Hasizmot lehet mindennap edzeni, de 20 perc szerintem sok, mert a hasizmot takaró háj úgyis a diétától megy le, nem a hasizomedzéstől.

Neked, mint kezdőnek, a teljes testet átmozgató edzés lenne ideális.

2012. febr. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, főleg kedves utolsó.

Én csak 5-6 kilót szeretnék leadni, és diéta mellett szeretném ha a hasamon a bőr is visszamenne a 2 terhesség után. Ezért csinálok hasizmozást (is) minden nap.

De ma voltam futni, eddig nem futottam, iskolás évek óta nem is szerettem. :)

Tudom, hogy az étkezés a lényeg, de mellette szeretném ha formálódnék is. Néha csak dvd-re van időm amíg a gyerekek alszanak.

2012. febr. 29. 20:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindkét választ én adtam, szívesen.
2012. márc. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hasat lehet mindennap edzeni,viszont túl is edzed.
2012. júl. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!