Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le min.10...

Hogyan fogyjak le min.10 kilót? 14/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék nyárig, azaz a gólyatáborig legalább 10 kilótól megszabadulni, mert még akkor is lesz bőven rajtam fölsöleg...

De tudom, hogy ilyenkor nem szabad diétázni...

Tudnátok nekem egy ilyen kis "étrendet" írni, hogy mennyit egyek mikor, meg ilyenek... Remélem érthetően írtam le. :D


És mit sportoljak? A futás nem megy, biciklizni szívessen elmennék minden nap és meg is fogom tenni, amint legalább a hó elolvad, de most nem fog menni, mert szakad. :S

Ilyenkor mit mozogjak? Torna? Elég heti 3x tornázni? Vagy fontos a torna?És az akkor jó lenne, hogy minden nap bicikli?


Szerintetek hogy lenne érdemes lefogynom?

Bocsi a sok kérdésért...


14/L


2012. febr. 28. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:

a szénhidrátot amennyire lehet kerüld, egyél húst zöldséggel, de leginkább a vacsoránál legyen így.

6-7 után ha lehet akkor már csak vizet igyál és mozogj hetente minimum háromszor

a futás lenne a legjobb, de megteszi a bicaj, torna, korizás stb a lényeg h kardio legyen


ja és felejtsd el a csokit, cukrot, cukros löttyöket, energiaitalokat és társait

2012. febr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Cukormentes energiaital azért ihatsz, fokozza az anyagcserét.

Nincs benne szénhidrát...

2012. febr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Úszás, torna, bicikli lenne a jó választás neked.

A cukros üdítőket, süteményeket, édességeket és egyéb seggnövesztőket felejtsd el.


Amire szükséged van: sok ásványvíz+ zöldség, gyümölcs, húsok, tejtermékek, szénhidrát (barna kenyér pl)

Kitartás!

2012. febr. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. márc. 3. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!