Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mechanikus futópad valakinek...

Mechanikus futópad valakinek bevált fogyásra? Vagy inkább elliptikus trénert vegyek? Elektromos futópadra nincs pénzem, részletfizetéssel meg sehol sem találok.

Figyelt kérdés
Nem szeretnék kimenni az utcára futni, mert mindenki rajtam röhögne, és inkább otthon próbálnám meg a futást.
2012. márc. 9. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! A mechanikus futópadról nem tudok nyilatkozni, nekem elliptikus trénerem van, 8 fokozattal, én szeretem. A lányom születése előtt 30 kg-ot fogytam azzal, hogy odafigyeltem az étkezésre, és napi fél, vagy egy órát ellipsziseztem. Igazából kb. 80% az étkezés, és 20% a mozgás, nekem abban segített, hogy ne lógjon a bőröm, és a lábamon nagyon sokat formált, izmosított. Egy jó tanács: én mindig zenét hallgattam közben, mert úgy nagyobb lendülettel tekertem, én azt tapasztaltam, ha pl. filmet nézek közben, hajlamosabb vagyok sétatempóra váltani.
2012. márc. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Részletfizetéssel a nagyobb áruházakban próbálkozz, mint pl. Auchan, Cora, ilyen helyeken láttam többféle futópadot is, részletre. Nekem is nagy álmom az elektromos futópad, de sajnos egyenlőre nem fér bele a családi költségvetésbe. Igaz, sokan mondják, hogy csak ki kell menni futni, de van egy 2 és fél éves kislányom, akit nem tudok kire hagyni, és nem mindig van olyan idő, hogy babakocsival vigyem futni, ráadásul már ki is nőtte, inkább gyalogolni szeret. Így nekem is a futópad lenne az ideális.
2012. márc. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az elsőtől kérdezem, hogy milyen elliptikus trénered van?
2012. márc. 10. 07:28
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindkét választ én írtam:) Az enyém Goldensport, a Corába vettük 6 éve, akkor volt 65 ezer, 150kg-ig terhelhető, masszív, cirka 45 kg-os jószág:) Imádom, több év használat után is tökéletesen működik, néha meghúzzuk a csavarokat, megolajozzuk, elemet cserélünk a kijelzőjében, és ennyi a karbantartása:) 8 fokozatú, méri a pulzust, kalóriát, megtett távot, időt és sebességet, bár ezeket én csak viszonyítási alapnak használom, nem hiszek abban, hogy pl. a kalóriát pontosan mérik.

[link]

Nekem ilyen van, mint a linkbe.

2012. márc. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt néztem ki.

2012. márc. 10. 07:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Masszívnak néz ki, 100kg-ig lehet terhelni, szóval ha alatta vagy, szerintem jó lesz:D Nekem a férjem miatt kellett jobban terhelhetőt venni, ő 125-ről indult. Te fiú vagy, vagy lány? Mekkora súlyról indulsz? Fogyhatnánk együtt:)
2012. márc. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
90kg, lány. 9 hónapos a babám és sokat felszedtem, de nem is a terhességgel, hanem utánna, mert csak arra volt időm, hogy útközben fornetit és egyéb kajákat egyek.
2012. márc. 10. 12:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Kezet foghatunk:D 85kg, 2 és fél éves lesz a lányom májusban:) 93 volt a max., onnan indultam, de a tudatos rész 91 kg-nál kezdődött. Most 85 vagyok, ezt tartottam 3-4 hétig, most megint belevágok:) Kevesebb kaja, este ha alszik a lányom, ellipszis, főleg, ha van rá idő:)
2012. márc. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!