Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gáz ha este is edzek egyet?...

Gáz ha este is edzek egyet? Délelőtt megcsináltam a Norbi Kickboxot és utána még 20 perc Rubint Réka hasat. De most lenne kedvem még egy kickboxhoz. Gáz? Nem teszek rosszat a szervezetemnek?

Figyelt kérdés

Minden nap edzek 40-60 perc között. Nagyon felpörget. :) Szívem szerint elmennék futni, de nem tudok mert a gyerekek alszanak, és egyedül vagyok velük, így marad a dvd. Pörgőset szeretnék, ezért a kickbox. Vagy van taposógépem is. Esetleg azon fél óra? Nem merítem le nagyon a szervezetemet/izmaimat?

(kezdek sportfanatikus lenni...) :) Amúgy már 2 hónapja tornázom és diétázom.


2012. márc. 16. 19:49
 1/3 anonim válasza:
Nagyon jó, hogy edzel, de ez már tényleg sok lenne. Később már nagyon lefogja terhelni a szervezetedet :)
2012. márc. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha fokozatosan viszed fel, és elég fehérjét,vitamint és szénhidrátot viszel be nem gáz, én 9-10 szer edzek egy héten<--(csak szálkásítás alatt amúgy 4-5) mégsem lettem még soha túledzett, reggel mehet az aerob, este vagy délután pedig a torna, reggeli aerob előtt érdemes egy fehérjeturmixot inni, és/vagy Bcaa-t vagy glutamint hozzá, a maximális izommegtartás érdekében, én a helyedben 4 nap torna + reggel taposás valamint 2 nap csak taposás vagy mivel itt a jó idő kocogás-séta váltogatva edzést csinálnék. 1 nap teljes pihenő mindenképpen kell, persze ilyen mennyiséghez 2 gramm fehérje kell legalább testsúly kilónként, és az aerob edzések lehetnek nyugodtan 1 órásak
2012. márc. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor addig megvárom, míg a fehérje turmixom megérkezik, mert ennyi fehérjét nem tudok enni. :)

2012. márc. 17. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!