Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tippek hosszú fogyókúrához-hog...

Tippek hosszú fogyókúrához-hogyan tartottatok ki?

Figyelt kérdés
Január elejétől fogyókúrázok(egészséges táplálkozás,heti 2-3 x sport).Már -9,5 kgnál tartok,de kezdek belefáradni a fogyózásba.Pedig még 6,5 kg-ot kellene leadnom a versenysúlyomhoz,amit tudtam korábban is tartani évekig.2,5 fél hónap alatt kb háromszor bűnöztem(csoki,süti),de ezenkívül tartottam a diétát!Tudom,ha most 'lazítok' ,akkor később nem lesz erőm belevágni megint a fogyózásba!
2012. márc. 19. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem eszel és összeszeded magad
2012. márc. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lazíts csak 1 napot ha nagyon nem bírod már, aztán folytasd mint eddig! nekem ez vált be! (voltak lazítós hétvégék is, ami 2-3 nap).
2012. márc. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bennem az tartotta a lelket mikor megjegyezték hogy jé mennyit fogytál, de jól nézel ki, meg "kisebb lett a koffer" meg hasonlókat. :D


Egyébként úgy igazából nem is kellett annyi "kitartás" már a prózai értelemben véve, mert nem vontam meg magamtól semmit csak másképp főztem, más kajákat ettem. Ugyanúgy ettem édességet is néha, csak mértékkel. Péksütik meg csokihegyek persze kilőve, de hetente egyszer megengedtem magamnak 1 túrórudit, vagy egy krémtúrót, esetleg 3-4 kocka csokit. :)


Egyébként azóta is tartom a súlyomat, mert az életmódot betartom és élvezem, mert sokkal energikusabb, és egészségesebb vagyok. Mások is mondják hogy szinte kivirultam. :)

2012. márc. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is jan elsejétől csinálom, de nem bűnőztem és eszembe sem jut abbahagyni. Azért, mert eszem édeset, sósat, minden félét. Betartom a kalóriát, de csokis müzli, szezámmagos zsemle (145 kcal/db), light habcsók.... is játszik az étrendemben. Nem minden nap, de ahhoz elég sűrűn, hogy ne legyenek zaba rohamjaim. És nekem eddig -13 kg ment le. Mondjuk heti 5 alkalommal mogok is. Ne vond meg magadtól túlzottan amiket szeretsz! Nem voltam egy nagy kenyér evő, de van, amikor megkívánom és veszek slim kenyeret. (42 kcal/szelet)
2012. márc. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A feleségem február elején kezdett el szedni egy kizárólag gyógynövényekből összeállított keveréket, azóta 12 cm-t, illetve 8 kilót fogyott anélkül, hogy kalóriákat számolgatna, vagy diétázna. Majdnem minden nap eszik egy kis étcsokit, és néha még szalonnát, töpörtyűt és zsíroskenyeret is, mégis stabilan csökken a derékbősége, már az esküvői ruháját is újra fel tudja venni. Én később kezdtem el szedni és csak fél adagot, mert rajtam kevesebb felesleg volt, de én is be tudom már gombolni a tavalyi nyári nadrágomat.
2012. márc. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!