Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány percet kell egy nap...

Hány percet kell egy nap ahhoz futni, egyenletes lassú tempóban, hogy elkezdjek fogyni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 07:00
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

sehányat,

de lehet 3 kilómétert is,

mert a fogyás meg a futás között semmi összefüggés nincs ,

ugyanis a futás egyáltalán nem fogyaszt bőséges táplálkozás mellett,

van egy futó ismerősöm ,ő 20 éve 65 kiló és 20 éve fut naponta 20 kilómétert,és ugye ha a futás fogyasztana, akkor őneki most 15 kilósnak kéne lennie , : ))

te is úgy tudnál leginkább lefogyni,ha csak napi 1500 kalóriát ennél meg a jövőben,a mostani 3-4000 helyett,

2012. márc. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

első, rövid leszek

ANYÁDAT, NEM TUDSZ TE SEMMIT

kérdező:

napi 40 perc.

2012. márc. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%

ja és: napi 20 km??

5 kilométert egy nagyon jó futó 30-34 perc alatt fut le. szóval szerinted mennyire reális, hogy kedves barátod a hét minden napján fut kb 120 percig?

2012. márc. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%

jaaa és azt kihagytam

az izomnak nagyobb a tömege mint a zsírnak

röviden: anyádat XD

2012. márc. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

és miért ne fogyasztana a futás te szerencsétlen?

na jó abbahagytam, én sem leszek tanár, rosszul vagyok az ilyen tudatlan, unintelligens emberektől:D

2012. márc. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha zabál mellette oké hogy hízik... de első válaszoló.. szerinted a kérdező mit akar? nyilván fogyózik ha ez mellett fut fogyni fog. én minimum 30 percet szoktam, vagy max 40-45öt.
2012. márc. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3/6.

Te is jó nagy hülyeségeket mondasz ..2 hete futok és 6km 31 perc..és szerinted én jó futó vagyok?:d mert nagyon nem vagyok az.......

2012. márc. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Félóra futással kb. 400-500 kalóriát égetsz el. De ennek egy része amúgy is elmenne, tehát 300 kalória körül van, ami elmegy vele. Tehát félóra alatt kb. egy Mars szeletnyi energiát futottál le.

Ha ugyanannyit eszel, mint előtte, akkor el fogsz kezdeni fogyni. De igazság szerint ez a 300 kalória annyi, hogy észre se veszed, ha ennyivel többet eszel. Szóval semmiképp ne bízd a dolgot a futásra, mellette az étkezést is vissza kell fogni.

2012. márc. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nemcsak a stílussal, de a szövegértéssel is komoly gondok vannak. Én nem látom, hogy a kérdező bárhol is írta volna, hogy hány ezer kalóriát eszik naponta. Mellesleg ha alacsony, 1500 kalóriával is bőven hízhat. Ha meg 190 cm, 1500-zal már éhen hal, vagy ha mégsem, kapásból csinál magának valami jó kis hiánybetegséget meg jojót.

Úgyhogy maradjunk annyiban, hogy az 1500 is egy baromság, több dologtól függ, mennyi az annyi. Pl. attól is, mennyit fut.


Tényleg nem egy jól megfogalmazott kérdés, mert a téma ennél összetettebb, de aki ilyen primitív bunkó stílusban válaszolt neki, az sem fogalmazott pontosabban vagy jobban. Sokat kell még tanulnia, ha nem akarja magát égetni.

2012. márc. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ui: Amikor napi 2 órát teniszeztem hetente 4-szer, 168/51-52 voltam, és simán megvolt a napi 2500-3500 kalória. Rendszeresen ettem felvágottas zsemlét még pluszban vacsora után, és a vacsi (meg az előtte lévő dolgok) sem volt kevés. És meg se kottyant.
2012. márc. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!