Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A mcdonalds-ban a reggeli...

A mcdonalds-ban a reggeli joghurt is hizlal? Mennyi kalória van benne?

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
28%

Szia kedvesem!

1. Próbáljuk elemezni. Mit jelent az, hogy hizlal? a)Szerinted ha megeszek 2 rántott sajtot és leöntöm majonézzel akkor hízni fogok? Szerintem nem, ugyanis ez maximum 1200 kalória, és ha csak ennyit eszek egy nap, akkor hízni fogok?

b)Tegyük fel, hogy megeszek körülbelül 150 kiló almát egy nap. Szerinted hízni fogok? Szerintem igen, simán.

Szóval állíthatom azt e elmélet alapján hogy a rántott sajt fogyasztó és az alma hizlaló étel? Hogyan vélekedsz?

2.Az összes étel kalória tartalma fent van a honlapon és tálcára rakott papír hátoldalán.

2012. márc. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ott még a levegő is,vigyázni kell vele nagyon.
2012. márc. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
rendben akkor nem veszek levegőt ;)
2012. márc. 23. 20:47
 4/10 anonim ***** válasza:
A McDonalds-ban árult joghurt pont ugyanannyi kalóriát tartalmaz, mint mondjuk a reformélelmiszer-üzletben árult, mint ahogyan a McDonalds salátáiban lévő uborka sem lesz kalóriabomba a cég szellemiségétől. Nem az a lényeg, hol eszel, hanem hogy mit.
2012. márc. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm csak kitudja mit tesznek bele.:)
2012. márc. 23. 20:55
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az natúr joghurt (méghozzá Bakony márkájú, ha valakit érdekel), és a mekiben amúgy is árult gyümölcsmixből kerül bele gyümölcs (alma és szőlő). Ezek a gyümölcsök citromsavval vannak kezelve, hogy ne barnuljanak, ennyi. Ezen felül valami általam ismeretlen márkájú müzli van hozzá, de az is olyan müzli, amit a boltban is megvehetsz.

Tehát nem tesznek bele semmit, miért tennének? Nem az a cég célja, hogy mindenkit telenyomjanak cukorral...

(Mekiben dolgozom.)

2012. márc. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
rendben nem is azt mondtam hogy cukorral tömnek csak. épp ezért kérdeztem hátha tudja valaki.:)
2012. márc. 23. 21:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves Mekis, köszönjük a felvilágolást. :) Valamiért én is azt hittem hogy abban van cukor. De így már merek enni majd néha. :D
2012. márc. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szívesen. :)

Kényszeresen próbálok minden felmerülő mekis kérdésre válaszolni, mert elég sok a mekis urban legend... :D

Persze, félreértés ne essék, ettől a kaják többsége még nem lesz egészséges, de a joghurt, a saláták, hasonlók nyugodtan fogyaszthatók, nem rosszabbak, mint máshol. :)

2012. márc. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ohh de jó rendben köszönjük :D
2012. márc. 25. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!