Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A citromos víz tényleg fogyaszt?!

A citromos víz tényleg fogyaszt?!

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársam citromlevet öntött a vizébe merthogy az égeti a zsírt.. Ez igaz?!
2012. márc. 24. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. márc. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. márc. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Na, most legyél okos.
2012. márc. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha azon élsz, biztosan! :D Ha tolod mellette a csokit, meg a mekit, akkor ihatod éjjel-nappal, nem fogsz lefogyni.
2012. márc. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
én az ananászról, meg a grapefruitról tudom, hogy égeti a zsírt. citromról még nem hallottam.
2012. márc. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Se a citromos víz, se az ananász nem égeti a zsírt.

A kemény munka égeti a zsírt.

A mai fiataloknak fogalma sincs a kemény munkáról.

2012. márc. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Minden reggel éhgyomorra fél citrom langyos vízben - letisztítja a beleket. Ez mindenféleképpen jó.
2012. márc. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Evés közben olyan, mint az ecetes uborka. A savak oldják a zsírokat. Tudod, mint a sósav otthon.
2012. márc. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7-es válaszolónál a pont. Olyan értelemben fogyaszt hogy tisztítja a beleket, egyébként meg a c vitamin egészséges és ha evés előtt mindig iszol egy nagy pohár vizet, az kitölti a gyomrod és nem fogsz túl sokat zabálni.
2012. márc. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát én amúgy is nagyon keveset eszek.. Nem azért, hogy koplalással fogyjak, hanem mert nem vagyok éhes.. Igen tudom, hogy kemény fizikai munka árán lehet szép alakot elérni! El is kezdem futni, zumbázni egyenlőre most nekem ez is elég.. Igazából nekem nem fogyni kéne hanem alakot formálni.. Arra nincs valami jó tippetek?!:)
2012. márc. 28. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!