Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van értelme a diétázásnak...

Van értelme a diétázásnak úgy, ha nem tudok mindent grammra pontosan kiszámolni?

Figyelt kérdés
Már jóformán nincs rajtam felesleg,talán csak 2-3 kiló,és ezt a legnehezebb levakarni,ehhez kellene a legnagyobb pontosság.
2012. márc. 26. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell mindent grammra kiszámolni, hanem elég normális mértékben. Ha a megadott kcal-értéket úgy számolod, hogy kb 50-100 kcal-lal kevesebbet egyél, akkor nem lesz akkor sem túl kevés, ha pontosan számoltad, ha meg kicsit eltér, még akkor is belefér.
2012. márc. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell belőni mindent grammra pontosan. Azt javaslom az első két hétbe mindent mérj le mi mennyit nyom. Olvasgass kicsit kcal táblázatokat. Utána valamennyire képbe leszel mibe mennyi kcal van és a mennyiségeket is szemre megtudod állapítani.
2012. márc. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindennek kívülről fújom a kalóriatartalmát,azzal nincs gond,csak pl főtt ételeknél nem tudom kiszámolni mennyit eszek mert nem én készítem és nem tudom nyersen hány gramm volt az alapanyag.
2012. márc. 27. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!