Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lesz gond a bőrömmel? Vissza...

Lesz gond a bőrömmel? Vissza tud húzódni, mintha "mi sem történt volna"?

Figyelt kérdés

Nagyon elhatároztam h le fogok fogyni, már elkezdtem, tudom h az első napok nehezek, mindig akkor adtam fel, de most mozgok is és jobban is érzem magam mozgás után, bár a futás még nem nagyon megy.

160 cm vagyok és 70 kg:S kb 4 év alatt jött fel eza súly, azelőtt 50 voltam és nem voltam az a nagyon hízékony de mára már sok egészségtelen ételt ettem.

20 éves vagyok, a hasam nagy és a combom, fenekem...a legjobban a hasamtól félek h ha sikerül is a diéta ott marad a bőr:S tudom h fiatal vagyok viszonylag és ilyenkor könnyebben visszamegy, de annyira h észre sem vehető lesz?bár ezen ráérek még agyalni :)

Vannak striám is sajnos, a derekamon viszont elég sötétetek vannak és vastagabbak :S nem nagyon halványulnak..


2012. márc. 31. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha lassan fogysz, akkor talán nem fog annyira lógni a bőröd. Viszont a csíkok nem fognak elmúlni végleg, max egy picit halványodnak.
2012. márc. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

szóval még a lassú fogyás mellett is csak talán?:SS

am tudom h nem fog eltűnni csak halványodni

2012. márc. 31. 14:11
 3/10 anonim ***** válasza:
1# Volt egy barátnőm, aki 16 kg-t dobott le 1 év alatt, és csak egy picit lóg a bőre. Fogyókúra alatt megfelelő testmozgással, bőrápolókkal, ha karban tartod a bőrödet, akkor lehetséges, hogy csak elenyésző mennyiségű marad.
2012. márc. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

És csak annyi feleslege volt vagy több?Mert ha több akkor nyilván szerepet játszott benne az is gondolom(?)

igazából sokat szeretnék sportolni úgyh remélem az segít benne

2012. márc. 31. 15:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Kb. annyi feleslege volt. De sajnos ő nemrég 10 kg-ot felszedett :/ Úgyhogy javaslom ne hagyd abba a sportolást utána se, és csak mértékkel csináld.
2012. márc. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) hát kitartás az kell...:)
2012. márc. 31. 16:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Szívesen! Sok sikert! :)
2012. márc. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez nagymértékben függ hogy mennyire rugalmas a bőröd. Mivel írtad hogy stirás a bőröd ezért feltételezem hogy kevésbé rugalmas. De még így is azt mondom nem kell ahhoz egy év, fél év alatt ha leadod akkor sem fog megereszkedni. De a heti -1kg-ra figyelj, annál többet ne.
2012. márc. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vissza fog húzódni,de ez alkati dolog...De tenni mondjuk tudsz érte,hogy sportolsz sokat.Az alkatra pl.nekem terhesen hatalmas hasam volt,és 1 striám sem lett(pedig ott gyorsan nyúlik azért a bőr,hízás,nálam pl 9 hónap 18kg)Te 4 év alatt szedtél fel 20 kilót és striák lettek a bőrödön..
2012. ápr. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A striák egy része már a hízás előtt is voltak a hasamon, amikor épp h csak picit volt egy kis hasam


nem is a striákkal van bajom, mert azzal mit tenni nem tudok már...csak a bőröm ne maradjon ott, de egyébként ahogy nézem a hasam nincs akkora, persze látszik h van felesleg, de ahogy nézem nem vészesen nagy.Ha 20 kilót meg elfogynék és 50 kg lennék, vékony lennék sztem, úgyh lehet nem is kell 20 csak 17 kb.


hát csak reménykedni tudok:) a sportot rendszeresítem az életemben, próbálok kevesebbet enni,mármint kis adagokat, löttyök chips stb elhagyom stb


Meg nem tudom használ e ha testápolózom a testem és közben próbálom masszírozni?

2012. ápr. 1. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!