Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezt jól értelmezem?

Ezt jól értelmezem?

Figyelt kérdés

Szóval mondjuk nekem a fogyáshoz napi 1800Kcalt kell bevinnem és ha ennyit viszek be, de semmit nem mozgok akkor fogyni fogok.

(valahol azt halottam vagy olvastam, hogy 6000Kcal felel meg egy kg-nak.) Tehát ha mondjuk mellé mozgok napi 1000Kcalt, akkor + fogok fogyni heti 1 kg-t kb?

Ma megettem az 1800kcal-t amit kell + mozogtam kb 1500 at akkor most elvileg fogytam 0-25kg-t?

Bocsi ha hülye kérdés de máshol nem tudok utána járni.


2012. ápr. 1. 18:44
 1/4 Krisz85 ***** válasza:
Nem lennék én ebben annyira biztos, egyrészt az 1800 kcal lehet hogy tartaná a súlyod, tehát az alapanyagcserédet fedezi, viszont az sem mind1, hogy ez az 1800 kcal miből jön össze (fehérje, szénhidrát és zsír arány, illetve mennyire egyenletes a napi eloszlása, sok minden a függvénye)
2012. ápr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már volt olyan kérdés amihez leírtam mit eszek és mindig azt mondták rá, hogy jó tehát mondjuk ugy, hogy az oké
2012. ápr. 1. 20:08
 3/4 anonim ***** válasza:

1 kg zsír 9000 kcal. És amikor fogyunk, az nem 100%-ban zsírból történik, így jöhet össze a heti max. 1 kg.


A kérdés többi részéhez én sem tudok sok értelmeset hozzáfűzni.

2012. ápr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2012. ápr. 1. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!