Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti hogyan álltok hozzá a...

Ti hogyan álltok hozzá a húsvéthoz, és a nagy zabához/kalóriadús ételekhez? Nagy gond, ha 2-3 napra felfüggeszteném a diétámat, és ennék amit akarok húsvétkor?

Figyelt kérdés
Már lement -20kg,félév alatt.
2012. ápr. 5. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
a halászleves-zserbós karácsonyt még megértem, de mi a baj húsvéttal?:D egyél sonkát, az tök jó, van benne fehérje és rohadtul finom, nyugodtan egyél belőle pukkadásig. csinálj mellé salátát, vagy egyél mellé abonettet, kornspitzot.
2012. ápr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Hát a 2-3 napos masszív kajálást azért lehetőleg kerüld el. Szerintem a sonka is elég zsíros, amit ilyenkor szoktak készíteni, de ha sikerül vmi soványabbat kifogni, akkor azért egy-két szelet nem a világ vége + mellé torma, tojás, tk. kenyér elég is, ha nem eszed vele degeszre magad (majonézt ugye nem nagyon kéne). Nem tudom, hogy nálatok miket szoktak készíteni, csokis kalácsot vagy miket? Nálunk ilyenkor nincs nagy kajálás, max a rokonozásból lehet még egy kis probléma, de azt is ügyesen ki lehet kerülni. Persze ha inkább a lelkiismeret-furdalás, akkor hajrá :)
2012. ápr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem főzök semmit, anyutól kapok majd sonkát meg ilyesmiket, de az nem olyan vészes. Úgy alakítom, hogy ne haladjam meg nagyon az adagom.
2012. ápr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem tudom miért aggódsz.

sonka meg tojás a főmenü ilyenkor.

diéta alatt simán mehet sőt.

2012. ápr. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg azon a 2-3 napon semmi nem múlik.

(Fogyni sem lehet 2-3 nap alatt kilókat, így hízni sem...)

2012. ápr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!