Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Már 2 éve próbálok hízni, sajnos sikertelenül. A háziorvosomhoz ez miatt rendszeresen járok is, de eddig semmi nem segített. Többször küldött már gasztroenterológiára is, de ott sem volt semmi baj.

22 éves vagyok, 173cm és 53kg. A felső testemmel viszonylag meg vagyok elégedve, bár jöhetne rá még plusz kiló. Viszont az alsó testem egyszerűen undorítóan vékony. Már több fajta hízókúrát is kipróbáltam, de reménytelen.

Amit az orvos is furcsáll, az az, hogy folyamatosan eszek, de semmi változás. Tehát itt tényleg arra gondolok, hogy este 11-kor fekszek le és reggel 6-kor kelek. A két időpont között a maximum eltelt idő amit evés nélkül töltök az 1 óra! Ahogy észrevettem, igénylem is, hogy ennyit egyek, mert amikor nem eszek akkor elkezdek szédülni és a fejem is fáj olyankor.

Már nem tudom, hogy mit csináljak. A családban senki nem ilyen vékony.

Van valami tippetek, hogy miért nem tudok hízni? Vagy mitől lehet ez?


2012. ápr. 5. 20:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!