Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta idején ehetek karajt...

Pfdksdf kérdése:

Diéta idején ehetek karajt vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, 21 éves, diétázom. Általában csirkemellet eszek párolt zöldségekkel vagy barna rizzsel (ritkán pulykát, halat). Kicsit unom, de azért "elmegy" még. Holnap lesz itthon karaj, nagyon nagy bűnt művelnék, ha panír nélkül, olíván elkészíteném?
2012. ápr. 5. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
egyél. nem lesz belőle semmi gáz :)
2012. ápr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

simán

sovány seréskaraj párolt lilakáposztával, főtt krumplival

lecsós sertéskaraj rizzsel

zöldséges rizseshús

főtt marhahús sóskamártással

sült csirkecomb gombás rizs

gombával, túróval töltött csirkecomb rizibizi

gombás rizses májragu

töltött zöldségek darált pulykából

csak pár étel a változatosság kedvéért

2012. ápr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem szoktam nagyon főzögetni, pont annyira van időm, hogy megpároljam a csirkemellet meg hozzá a zöldséget. Ami szoktam variálni az a mellen a fűszer, illetve a zöldségek.
2012. ápr. 5. 22:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Ehetsz nyugodtan, túl van ez spilázva, hogy csak csirkét szabad. Nem sokkal több a kalória a disznóban se, csak soványat egyél, nem zsírt szalonával:D
2012. ápr. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért van a csirkésben + halban valami 8-12 hétig ki lehet bírni azon ha meg tömegelés, vagy szintentartó időszak van akkor belefér, de akkor már inkább sovány marha, és az hogy nem sokkal zsírosabb az egyszerűen nem igaz + sokkal jobban leterheli az emésztő rendszert főleg napi 6 szori kajánál, de 1 szer belefér:D
2012. ápr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, évgülis inkább kihagytam. :D
2012. ápr. 6. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!