Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tatarek Rezső 60 perces...

Tatarek Rezső 60 perces tornájával kb mennyi kalóriát lehet elégetni?

Figyelt kérdés
Persze, ha rendesen csinálom? Jelenleg nem többször tartok pár másodperces szüneteket közben, mert nem bírom végig csinálni. Régóta nem végeztem semmilyen mozgás formát és a szülés után rajtam maradt négy kiló felesleget szeretném eltüntetni. Két kiló már lement csak azzal, hogy változtattam az étrendemen, de most szeretnék formásodni is mellette.
2012. ápr. 7. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is gratulálok a babához, és az eddig elért eredményhez. Rezsi sok mindent elmond az edzés alatt. pl: sok ismétlés = igazi hatékonyság, zsírégető és nem izom tömegnövelő, az edzés után 20-22 órán át tart még a zsírégetés. Érdemes a centiket lemérni (érdemesebb mint a kilókat hiszen egy izomsejt 10-12 nehezebb mint egy zsírsejt)derék, csípő, comb, fenék. a kalóriákat sajnos pontosan nem tudom megírni, de remélem egy kicsit segítettem. Tovább sok sikert kitartást és jó egészséget kívánok a babának és asz egész családnak.

2012. máj. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ és a jókívánságokat!


Azóta eltelt lassan két hónap, heti 3-4-szer tornázok Rezsővel, mellette biciklizek, lementek a kilók, most pedig már súlytartáson vagyok.


Mégegyszer köszönöm, minden jót Neked is!

2012. máj. 27. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!